فیلترهای سرامیکی ریخته گری

زمان بهره‌برداری از فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی و آزادراه شهید شوشتری اعلام شد

 هادی حق‌بین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، با اشاره به موضوع نگهداشت سطح معابر با اولویت بزرگراه‌ها اظهار کرد: این موضوع در دستور کار ویژه معاونت قرار گرفته است. در همین ارتباط بزرگراه آزادگان یکی از اصلی‌ترین معابر شهر است و طی چند ماه گذشته اکیپ‌های را در این مقطع از محدوده بزرگراه فعال کرده‌ایم و محدوده فتح ـ شهید فهمیده به صورت ویژه در اولویت قرار گرفته است.

وی  ادامه داد: با توجه به شناسایی خرابی‌های این قسمت و همچنین اقدامات انجام شده  عملیات مرمت در این بخش از بزرگراه آزادگان به طور ویژه انجام شده است و ظرف دو تا سه هفته آینده کار این قسمت به اتمام می‌رسد و طبیعاً پس از اتمام این بخش از بزرگراه اکیپ‌ها در بخش شرقی بزرگراه آزادگان فعالیت خود را ادامه می‌دهند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در ارتباط با زمان بهره‌برداری از فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی گفت: اقدامات عمرانی در فاز نخست این پروژه به طول ۳/۸ کیلومتر به پایان رسیده است و حداکثر در ۱۰ روز آینده فاز نخست پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سیل در «پنسیلوانیای» آمریکا قربانی گرفت

حق‌بین در ارتباط با روند پشرفت پروژه شهید شوشتری نیز افزود: این پروژه در فاز نخست حدود ۱۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بخشی از معارضین باقیمانده که در حال رفع آن هستیم و طبق برنامه تا پایان سال فاز نخست پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

 

الماس تراشکاری

Check Also

اعطای جایزه بین‌المللی انگلستان به طرح پلازای متروی میدان جهاد-تایمز

 هادی حق‌بین با اشاره به کسب جایگاه نخست طرح پلازای متروی میدان جهاد در جایزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *