فیلترهای سرامیکی ریخته گری

زمان بهره‌برداری از فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی و آزادراه شهید شوشتری اعلام شد

 هادی حق‌بین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، با اشاره به موضوع نگهداشت سطح معابر با اولویت بزرگراه‌ها اظهار کرد: این موضوع در دستور کار ویژه معاونت قرار گرفته است. در همین ارتباط بزرگراه آزادگان یکی از اصلی‌ترین معابر شهر است و طی چند ماه گذشته اکیپ‌های را در این مقطع از محدوده بزرگراه فعال کرده‌ایم و محدوده فتح ـ شهید فهمیده به صورت ویژه در اولویت قرار گرفته است.

وی  ادامه داد: با توجه به شناسایی خرابی‌های این قسمت و همچنین اقدامات انجام شده  عملیات مرمت در این بخش از بزرگراه آزادگان به طور ویژه انجام شده است و ظرف دو تا سه هفته آینده کار این قسمت به اتمام می‌رسد و طبیعاً پس از اتمام این بخش از بزرگراه اکیپ‌ها در بخش شرقی بزرگراه آزادگان فعالیت خود را ادامه می‌دهند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در ارتباط با زمان بهره‌برداری از فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی گفت: اقدامات عمرانی در فاز نخست این پروژه به طول ۳/۸ کیلومتر به پایان رسیده است و حداکثر در ۱۰ روز آینده فاز نخست پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی خرداد ماه ۱۴۰۲

حق‌بین در ارتباط با روند پشرفت پروژه شهید شوشتری نیز افزود: این پروژه در فاز نخست حدود ۱۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بخشی از معارضین باقیمانده که در حال رفع آن هستیم و طبق برنامه تا پایان سال فاز نخست پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

 

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

تنبیه مرگبار دختری که غذا نمی‌خورد/ راز جنایت خانوادگی فاش شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، صبح روز سه‌شنبه هفتم آذرماه‌، مرگ مشکوک دختر خردسالی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد