فیلترهای سرامیکی ریخته گری

سؤال از علی‌آبادی درباره واردات خودرو

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تایمز، «محمد رشیدی» عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی سؤال ملی «مصطفی نخعی» و تعدادی از نمایندگان از وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره علت بی‌توجهی بانک‌ها به حمایت از تولید و تسهیل دریافت وام در بخش تولید را اعلام وصول کرد.

وی همچنین دو سؤال ملی «علی علیزاده» نماینده مراغه و عجب‌شیر و تعدادی از نمایندگان از وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره عدم پرداخت وام‌های اشتغال توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و علت فروش اجباری بیمه عمر توسط شرکت‌های بیمه را اعلام وصول کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه سؤال ملی «جلال رشیدی کوچی» و تعدادی از نمایندگان از علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره علت عدم اجرای قانون ساماندهی صنعت خودرو در موضوع واردات خودروهای نو و سؤال ملی «حسین حاتمی» و تعدادی از نمایندگان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره علت عدم اقدام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اصلاح سامانه رفاه ایرانیان و سامانه دهک‌بندی افراد و همچنین سؤال ملی «عبدالکریم جمیری» از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اینکه چرا فوق‌العاده مناطق عملیات جنگی برای بازنشستگان اعمال نمی‌شود را اعلام وصول کرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سردار تنگسیری اعلام کرد: سازماندهی بسیج دریایی اقیانوس/ماجرای آزادسازی نفتکش ایرانی از بندر خارجی

انتهای ‌پیام/؛

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

ثبت بزرگترین حمله پهپادی در تاریخ به دست قدرتمند سپاه پاسداران/ تنبیه صهیونیست‌ها تکمیل شد-تایمز

چند روزی بود که همه از آن حرف می‌زدیم و منتظر اقدام عملی و منطقی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *