فیلترهای سرامیکی ریخته گری
سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا: با تزریق تاکتیک‌های جدید، قهرمان لیگ برتر شدیم

سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا: با تزریق تاکتیک‌های جدید، قهرمان لیگ برتر شدیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز، نیلوفر حجتی پس از قهرمانی شاگردانش در رقابت‌هیا لیگ برتر والیبال بانوان، با اشاره به برگزاری مسابقات سنگین در این دوره از لیگ اظهار داشت: تکرار سومین بازی در فینال همین مسئله را نشان می‌دهد که چقدر این تورنمنت با کیفیت بوده است.

وی درباره حضور نفرات جوان در لیگ گفت: بازیکنی که سه، چهار سال در لیگ برتر حضور دارد، با تیم ملی بزرگسالان اعزام شده و تجربه دارد، در هر سنی با کیفیت می‌شود. تیم مهرسان نفرات با کیفیتی داشت، نه جوان و بی‌تجربه.

وی عنوان کرد: احساس می‌کنم بازیکنانی که فدراسیون برای آنها ۱۵ سال سرمایه‌گذاری کرده و الان باید از آنها استفاده کند، نباید به این سادگی کنار گذاشته شوند. در واقع تیم ملی می‌تواند ترکیبی از جوانان و باتجربه‌ها باشد. امیدوارم مسئولان بازنگری کنند و وضعیت تیم ملی بهتر شود.

حجتی در پاسخ به این سوال که «با توجه به نتایج دیدارهای اول و دوم، دلیل برتری آسان سایپا در دیدار امروز چه بود» گفت: اینجاست که فرق بازیکن باتجربه و باکیفیت با کسی که تجربه کمتری دارد، مشخص می‌شود. تیم باتجربه رفته رفته پیشرفت می‌کند و می‌تواند در تاکتیک‌های جدید قرار بگیرد و ما با تزریق تاکتیک‌های جدید به بازیکنان توانستیم به راحتی برنده شویم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  قاسم‌پور: کره با ما "خرس وسط" بازی می‌کرد
دانه چیا برای تیروئید

Check Also

سرخپوشان پایتخت به‌دنبال صدرنشینی در آبادان/ نبرد عنایتی و شجاعی در دربی بدون تماشاگر تهران-تایمز

مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با انجام ۳ دیدار امروز ( پنج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *