فیلترهای سرامیکی ریخته گری

سقوط مرگبار مرد کارتن‌‌خواب از ساختمان نیمه‌کاره/ کشف جسد پس از ۴۰ روز

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، ساعت ۸ صبح امروز شنبه یازدهم شهریورماه، ماموران پلیس غرب تهران از طریق تماس تلفنی مرگ مشکوک مرد میانسالی را در حوالی یک ساختمان نیمه‌کاره به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی جنایی راهی محل مورد نظر شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که یکی از دستانش قطع شده بود؛ گزارش پزشک صحنه نیز حکایت از آن داشت، متوفی از ساختمان نیمه‌کاره سقوط کرده و از زمان مرگش تقریبا ۴۰ روز گذشته است.

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد، با توجه به اینکه معتاد‌ها در ساختمان نیمه‌کاره تردد می‌کنند احتمالا متوفی نیز کارتن‌خواب بوده و یکی از دستانش توسط حیوانات پس از حادثه سقوط خورده شده است؛ پس از پایان تجسس‌های مقدماتی در ساختمان نیمه‌کاره، ماموران پلیس ماموریت یافتند تا با اقدامات فنی و اطلاعاتی درباره این حادثه تحقیق کنند.

به گزارش تایمز، با دستور قاضی وحید ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد مرد میانسال برای تعیین علت تامه فوت و معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد همچنین تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  وقوع ۱۹۸ حادثه کارگری در لرستان

انتهای پیام/

الماس تراشکاری

Check Also

الزامات مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری

  دیدارنیوزـ حسین علایی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زود هنگام در ایران پس از فاجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *