آخرین خبرها

شرور محله گیشا دستگیر شد

رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات پلیس تهران بزرگ از دستگیری شرور سابقه‌داری که با ایجاد رعب و وحشت در محله گیشا اقدام به قدرت‌نمایی کرده بود، خبر داد. 

به گزارش ایسنا، سرهنگ سعید راستی درباره جزئیات دستگیری این شرور گفت: درپی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر اینکه فرد شروری در محله گیشا اقدام به قدرت‌نمایی و ایجاد رعب و وحشت کرده است، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس اطلاعات تهران بزرگ قرار گرفت. 

وی با بیان اینکه در جریان تحقیقات ماموران مشخص شد که این فرد شرور آرامش ساکنان این محله را به هم زده است، گفت: پس از بررسی‌های ماموران و انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد، متهم که از اراذل و اوباش سابقه دار است با ایجاد درگیری و فحاشی موجب ناامنی و رعب و هراس برای شهروندان شده است.

رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات پلیس تهران بزرگ ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع ، شناسایی محل اختفای متهم در دستورکار ماموران قرار گرفت و آنان با انجام بررسی‌های ویژه پلیسی، این فرد را در یک عملیات ضربتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

راستی با تاکید بر این موضوع که ایجاد و حفظ امنیت و آرامش برای مردم از مأموریت‌های ذاتی پلیس است و هرگز در انجام این مأموریت کوتاه نخواهیم آمد گفت : با کسانی که بخواهند با عرض اندام و قدرت نمایی از مردم سلب آسایش کنند برخورد قاطعانه و قانونی خواهد شد . کما اینکه برای این فرد نیز پرونده‌ای تشکیل شد و متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام

درباره‌ی حسین محبی

با سلام خدمت کاربران عزیز بنده حسین محبی هستم در موضوعات مختلف باالاخص علوم انسانی مطلب می نویسم و درباره مسئل روز که مبتلابه عموم هست نوشته هایی که مفید باشد هم بازنشر می نمایم. نمونه مقالات تخصصی

حتما ببینید

باز شدن درهای یک فروند هواپیمای مسافربری قبل از فرود در کره جنوبی

درهای یکی از پروازهای شرکت هواپیمایی «آسیانا» هنگام فرود در شهر «دئگو»ی کره جنوبی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *