فیلترهای سرامیکی ریخته گری

شریعتی: جان مردم ارزش دارد/ خودروسازان داخلی کیفیت و ایمنی خودروها را بالا ببرند

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مجلس انتظار دارد با واردات خودرو بین عرضه و تقاضا در بازار تعادل ایجاد شده و جلوی رشد افسار گسیخته قیمت خودرو گرفته شود.

غلامرضا شریعتی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به افزایش قیمت خودرو درباره انتظار مجلس از نحوه واردات خودرو، بیان کرد: یکی از مشکلات اساسی در بازار خودرو این است که میزان عرضه خودرو با میزان تقاضای آن در بازار تناسب نیست و هدف مجلس از واردات خودرو این بود که بین عرضه و تقاضا در این بازار تعادل برقرار و بخشی از کسری تولید از طریق واردات پاسخ داده شود.

وی در ادامه با بیان اینکه مجلس به دنبال این بود که با واردات خودرو، جلوی رشد  افسار گسیخته قیمت خودرو گرفته شود، اظهار کرد: مردم انتظار دارند از یک خودروی ایمن و استاندارد استفاده کنند و این توجیه که امروز خودروسازان برای افزایش قیمت خودروهای تولیدی خود مطرح می کنند هیچ مبنا و منطقی ندارد.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مشکل اساسی ما این است که ناظران بر قیمت کالاها به طور جدی به وظایف خود عمل نمی کنند. با توجه به کیفیت پایین خودروهای تولیدی در داخل کشور و خطراتی که در جاده ها برای سرنشین ها ایجاد می کند انتظار می رود با واردات خودروهایی استاندارد، خودروسازان داخلی را به رقابت برای افزایش کیفیت و ایمنی خودروهای تولیدی خود وادارد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  پورشه رونق گرفت

شریعتی در پایان با بیان اینکه باید برای جان مردم ارزش قائل باشیم، تاکید کرد: همان طوری که در همه کشورها برای ارتقای کیفیت و استاندارد خودروهای خود مبنایی دارند این انتظار وجود دارد این اتفاق در کشور ما نیز رقم بخورد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

جو دوسر پرک فوری

جو دوسر پرک: صبحانه ای مقوی و پرخاصیت

جو دوسر پرک، دانه های جو دوسر هستند که به صورت نازک و پرک شده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد