فیلترهای سرامیکی ریخته گری

«صبح جمعه با شما» از ۲۹ اسفند تا ۹ فروردین روی آنتن/ طنز رادیو از صداوسیما خارج می‌شود؟ + فیلم

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تایمز، رادیو “صبح جمعه با شما” ما را با خودش به طنزهای انتقادی فاخری می‌برد که این روزها کمتر در تلویزیون و مدیوم‌های دیگری می‌توانیم آن را پیدا کنیم.  طنزی که نسبت به ناهنجاری‌های اجتماعی و طرح برخی از مشکلات مردم به زبان طنز انتقاد می‌کند و از جمله دستمایه‌های جذاب طنز رادیویی است.

«صبح جمعه با شما» در ایام عید نوروز قرار است با ساختاری جدید و تحت عنوان «بهار طبیعت، بهار قرآن» روی آنتن شبکه رادیویی ایران برود.  ساجد قدوسیان تهیه‌کننده این برنامه رادیویی از شروع پیش‌تولید این برنامه خبر داد و به خبرنگار تایمز گفت: پیش تولید ویژه برنامه «صبح عید با شما» که طبق سنوات گذشته در نوروز ۱۴۰۳ پخش می‌شود از ۲۴ دیماه ۱۴۰۲ شروع شد. ویژگی مهم نوروز ۱۴۰۳ مقارن بودن آن با ایام ماه مبارک رمضان است که ویژگی خاصی را برای گروه برنامه ساز «صبح جمعه با » ایجاد کرده است.

او در پاسخ به این سؤال که تکلیف ضبط «صبح جمعه با شما» با مردم چه شد، تأکید کرد: هنوز این هماهنگی ایجاد نشده اما امیدواریم این اتفاق هرچه زودتر بیفتد و دوباره «صبح جمعه با شما» در حضور مردم ضبط شود. رایزنی‌ها را برای انتخاب یکی از سالن‌های مطرح شهر در دستور کار داریم که متعاقباً ضبط با مردم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - نقدی بر حکايت حقيقت و روش عبدالکریم سروش

این برنامه رادیویی قرار است از ۲۹ اسفندماه تا ۹ فروردین‌ماه روی آنتن باشد. «صبح جمعه شما» روی موج اف.‌ام ردیف ۹۰ مگاهرتز و ای.‌ام ردیف ۹۰۰ کیلوهرتز از شبکه رادیویی ایران پخش می‌شود.

اصغر سمسارزاده، بیوک میرزایی، عباس محبی، داود منفرد، فرانک رفیعی و … از جمله هنرمندان این برنامه رادیویی‌اند که نوروز ۱۴۰۳ روی آنتن خواهد رفت؛ همچنین اجرای این برنامه نیز برعهده نسیم رفیعی است.

ویدئویی از پشت صحنه این برنامه رادیویی را اینجا ببینید:

.

 

انتهای پیام/

الماس تراشکاری

Check Also

تلوبیون همراه نامزد‌های ریاست جمهوری در انتخابات-تایمز

سامانه تلوبیون به عنوان نخستین سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صداوسیما مانند ایران‌صدا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *