فیلترهای سرامیکی ریخته گری

صداوسیما برای فیلمنامه فراخوان داد/ توضیحات مدیرکل دفتر فیلمنامه

به گزارش خبرگزاری تایمز، دفتر فیلمنامه صداوسیما از همه نویسندگان و تهیه‌کنندگان برای ارسال ایده، طرح و فیلمنامه دعوت به همکاری کرد. فیلمنامه‌های دست کم ۶ قسمتی با موضوع متناسب با شب‌های قدر و آغاز سال نو در اولویت است.

این فراخوان در حالی اعلام می‌شود که بسیاری از کارشناسان، مشکلات حال حاضر پروژه‌های تلویزیونی را در حوزه متن و فیلمنامه عنوان کرده‌اند.

حسین اسدی‌زاده مدیرکل دفتر فیلمنامه صداوسیما درباره فیلمنامه‌هایی که ارسال می‌شود در گفت‌وگویی با شبکه خبر این توضیح را داد: همه طرح‌هایی که می‌رسد خودمان را نسبت به آن ایده‌ها و طرح‌ها مکلف و موظف می‌دانیم  بررسی و به لحظه پاسخ داده شوند. طرح‌هایی که از استان‌ها هم به دست ما می‌رسد به همین صورت ثبت می‌شود. تقاضای‌مان این است همه دوستان نویسنده به ما کمک کنند تا متن‌های نمایشی درجه یک تبدیل به اثر نمایشی تلویزیونی شود.

او همچنین به داستان‌های اقتباسی جدیدی که قرارگاه تحول در دستور کار قرار داده و در فرآیندِ خریداری است اشاره کرد که در میانِ این اقتباس‌ها، چند کار در ادبیات منطقه و نویسندگان عرب هم بوده که درباره ماجرای سوریه، بوسنی و انقلاب اسلامی کتاب‌هایی داشته‌اند از لبنانی‌ها و عراقی‌ها که در دستور کار است. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تجلیل آیت‌الله نوری همدانی از عظمت شخصیت امامزاده علی‌‌ ابنمحمد باقر(ع)

به گفته اسدی‌زاده همکاری با نویسندگان شناخته شده هم در دستورکار است و کارهای مربوط به تله‌تئاتر هم به عنوان بازوی مشورتی و حمایتی در کنار مرکز سیمرغ هستیم و سعی می‌کنیم دوستان دچار بوروکراسی‌های پیچیده نشوند تا این کارهای نمایشی که عمدتاً یا تله‌تئاتر و یا تله فیلم و مینی‌سریال‌اند با سرعت بیشتری بتوانند کارشان را پیش ببرند. 

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

نگاهی به فیلم «پرویزخان»| من پرویز دهداری هستم

خبرگزاری تایمز ـ محمد جلیلوند فوتبال به‌عنوان یک صنعت ـ ورزش جذاب که مخاطبانی میلیونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد