فیلترهای سرامیکی ریخته گری

طاهری: در ۲۲ سالگی‌ام گفتند بچه‌ای، امروز می‌گویند پیرمرد شده‌ای!/ دیگر باید چه‌کاری انجام دهم؟

رامین طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز در خصوص بازگشتش به مسابقات با عنوان سومی رقابت‌های کشوری بعد از طی دوران آسیب‌دیدگی ناشی از پارگی رباط زانو اظهار داشت: بعد از ۱۸ ماه این اولین مسابقه‌ام بود، البته قبل از آن هم در رقابت‌های استانی چند کشتی گرفتم. خداراشکر خوب بود و از خودم راضی بودم و در نهایت هم سوم شدم. تنها باختم به ناصر علیزاده بود که ۱-۱ باختم.

وی با اشاره به اینکه به اردوی تیم ملی دعوت نشد، تصریح کرد: از نظر من که این برگشت خوبی بود ولی برای کادرفنی مهم نیست. بعد از عمل جراحی‌ که داشتم، برای برگشت ماه‌ها تک و تنها در شهرم تمرین کردم. در این مدت هیچ حمایتی ندیدم. با هزار بدبختی و سختی خودم را آماده بازگشت کردم. با دو سه ماه تمرین کشتی، چند کشتی سنگین در مسابقات کشوری گرفتم و همه را با اختلاف بردم، تنها باختم هم به ملی‌پوش این وزن بود که آن هم یک-یک بود. دیگر باید چه کار می‌کردم؟

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - نباید از تیم ملی انتظار معجزه داشته باشیم/ مشکلفوتبال ایران در مرحله حذفی جام ملت‌های آسیاست

دارنده سه نشان طلای آسیا ادامه داد: با دو سه ماه تمرین کشتی، توانستم سوم شوم. اگر به اردوی تیم ملی می‌آمدم و می‌توانستم خوب تمرین کنم، وضعیتم قطعاً بهتر هم می‌شد. من را یک تورنمنت می‌فرستادند اگر خوب نبودم، برمی‌گشتم خانه. این برخوردها آدم را اذیت می‌کند، بیشتر از خودم، خانواده‌ام اذیت می‌شوند و دائم می‌پرسند چرا دعوت نشدی چون خانواده‌ها شاهد سختی‌ها و تلاشی که می‌کنی هستند. اختلاف من با نفر اول زیاد نیست، در این شرایط می‌شد به من هم میدان داد. در نهایت هر کسی بهتر بود به مسابقه برود، نوش جانش.

این کشتی‌گیر ۲۹ ساله ایذه‌ای با اشاره به اینکه خودش به تنهایی به مسابقات کشوری در قم آمده ‌بود، گفت: نمی‌دانم دیگر باید چه کار کنم، نه کسی را دارم پشتم بایستد و حرفی بزند و نه کاری از دست خودم برمی‌آید. تنهایی به قم آمدم ، نه مربی داشتم و نه حریف تمرینی. به خاطر اشتباه خودم ۳-۴ سال کشتی نگرفتم، الان ولی می‌توانم همچنان کشتی بگیرم، راحت ۳-۴ سال دیگر قادر به حضور در مسابقات هستم، زورم می‌آید در این شرایط به من فرصتی داده نشود و مجبور شوم سراغ مربیگری بروم. زمانی که ۲۲ سالم بود، سه بار پشت سر هم قهرمان آسیا شدم، خواستم به جهانی بروم گفتند رامین بچه است، الان هم می‌گویند رامین پیرمرد است و حتی به درد اردو دعوت شدن هم نمی‌خورد. الان می‌گویند تمرکز ما روی جوان‌های ۲۲-۲۳ ساله است، هر بار به نوعی رانده شدم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - تصویری از حرکت زیبا عادل فردوسی پور و وریا غفوری/بازوبند کاپیتانی روی بازوی دو کودک سندروم دان +ویدیو

طاهری عنوان کرد: من را به یک تورنمنت بفرستید، اگر خوب نبودم کنارم بگذارید و بگویید باخته، آن وقت هیچ اعتراضی ندارم، اما من در بازگشت دوباره از خودم راضی بودم و چون می‌دانم چقدر تمرین کشتی داشتم، برای شروع خوب بود و مطمئنم بعد از چند ماه بهتر هم می‌شوم. شاید هم من از همه بهتر کار کردم. مهم این است که بهترین و آماده‌ترین فرد انتخاب شود.

انتهای پیام/

الماس تراشکاری

Check Also

ورزشکاران المپیکی در پاریس ۱۵۰۰ یورو دریافت می کنند/ در حال بررسی تقاضاها برای واگذاری خوابگاه آزادی هستیم-تایمز

سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک پس از برگزاری جلسه هیئت اجرایی در جمع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *