فیلترهای سرامیکی ریخته گری

طراحی مسیر ورود و خروج به "سرای ایرانی" برای رفع گره ترافیک سه‌راه افسریه

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، در ادامه گلایه‌های شهروندان جنوب تهران از گره ترافیکی ایجاد شده در محدوده سه‌راه افسریه بعد از افتتاح یک مرکز خرید بزرگ به علت کمبود پارکینگ، محمد شیری؛ شهردار منطقه ۱۵ با اشاره به برگزاری  جلسات مستمر با دستگاه‌های ذیربط برای رفع مشکل ترافیک مرکز خرید سرای ایرانی گفت: طرح جابه‌جایی مسیر ورود و خروج این مجموعه با نظر کارشناسی پلیس راهور انجام شد.

وی با اشاره به اینکه پیش از این مسیر ورود و خروج به مرکز خرید به ترتیب از بلوار خاتم‌الانبیاء(ص) و خیابان شهید قدیانی انجام می‌شود، افزود: ضمن جابه‌جایی درب مجموعه، مسیر ورود و خروج نیز به خیابان شهید قدیانی تغییر یافت.

شهرداری تهران , شهرداری تهران , شهرداری تهران ,

شهردار منطقه ۱۵ اضافه کرد: همچنین طرح خط‌کشی پارکینگ مجموعه سرای ایرانی برای نظم بیشتر و افزایش ظرفیت پارکینگ در دستور کار قرار گرفت و ظرفیت پارکینگ مجموعه به  ۱۸۰۰ پارکینگ افزایش یافت.

شیری اظهار امیدواری کرد که با تدابیر و تمهیدات ترافیکی اتخاذ شده ترافیک محدوده در پیک تردد عصرگاه جمعه، طی هفته جاری روان‌تر از هفته‌های گذشته شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  افزایش اقبال مردم به سفر/ تغییر شرایط مدیریت ترافیک

وی در پایان با اشاره به اینکه افتتاح مجموعه سرای ایرانی به عنوان پروژه محرک توسعه در منطقه ۱۵ است اما نمی‌توان مشکل ترافیکی این محدوده و دغدغه اهالی را نادیده گرفت، گفت: تلاش می‌کنیم با همکاری تمامی دستگاه‌های ذیربط مشکل ترافیک محدوده که در همه مراکز خرید صورت می‌گیرد و یکی از نگرانی‌ها و‌ دغدغه‌های بحق شهروندان باب‌الرضای تهران است را کاهش دهیم.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

مرحله بعدی دهک‌بندی خانوار‌ها اعلام شد/ صدک‌بندی طبق مدل «خودرو» و «تراکنش‌های بانکی»-تایمز

علیرضا محمدی رئیس مرکز مطالعات و اطلاعات رفاه ایرانیان اظهار کرد: مطابق قانون بودجه، وزارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *