فیلترهای سرامیکی ریخته گری

طرح مخفیانه پلیس لندن برای مقابله با خشونت آنلاین علیه کودکان

یک روزنامه انگلیسی روز گذشته (سه‌شنبه) به نقل از اسناد پلیس گزارش داد که پلیس لندن به طور مخفیانه کودکان ۱۳ ساله و کمتر را در رسانه‌های اجتماعی برای مبارزه با خشونت آنلاین تحت نظر دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، در این گزارش آمده است که این پروژه که با نام پروژه آلفا شناخته می‌شود، به پلیس لندن اجازه می‌دهد تا «اطلاعات شخصی کودکان» را از سایت‌های رسانه‌های اجتماعی جمع‌آوری کند تا متخلفان را شناسایی کرده و از حذف ویدیوهای چاقوکشی و تیراندازی از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند یوتیوب که در دسترس کودکان و نوجوانان است، مطمئن شود.

مقامات پلیس لندن اظهار کردند که با وجود گسترش نظارت در سال جاری میلادی (۲۰۲۳)، از اطلاعات جمع آوری شده برای شرح و توصیف افراد استفاده نکرده و این اطلاعات منتشر نمی‌شوند.

این روزنامه انگلیسی با استناد به داده های به دست آمده توسط یک گروه تحقیقاتی گزارش داد که حدود ۷۰۰۰ پرونده توسط پلیس تحت این پروژه ایجاد شده است که کمترین سن در آنها ۱۳ سال است. هر یک از این موارد ممکن است شامل محتوای آنلاین، جزئیات حساب رسانه‌های اجتماعی، سن و قومیت کاربرانِ تحت نظارت باشد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  فرسودگی ۱۷ میلیون وسیله نقلیه در کشور/ انتقاد پلیس ازاصلاحیه جدید قانون ساماندهی صنعت خودرو

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

با این مدل خانه تکانی، نه خسته می‌شوید نه کلافه!

با این مدل خانه تکانی، نه خسته می‌شوید نه کلافه!

خانه تکانی با تمام سختی‌هایش، حال و هوایی خاص توام با حس سرزندگی دارد، البته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *