فیلترهای سرامیکی ریخته گری

عملیات بازگشایی راه ها و امداد رسانی توسط ارتش در استان های اصفهان یزد و چهار محال و بختیاری

عملیات بازگشایی راه ها و امداد رسانی توسط ارتش در استان های اصفهان یزد و چهار محال و بختیاری

ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارندگی های گسترده اخیر گفت: یگان های ارتش مستقر در این منطقه در عملیات بازگشایی راه ها و امدادرسانی به مردم حضور یافتند.

 به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم سیاوش میهن دوست با اشاره به عملیات بازگشایی راه ها و امدادرسانی توسط یگان های ارتش، گفت: بنابر اعلام نیاز ستاد بحران استان اصفهان، در شبانه روز گذشته امدادرسانی توسط یک فروند بالگرد ۲۱۴، ۶ دستگاه ادوات برف‌روبی، هشت دستگاه تانکر آب و کف کش، ۲ دستگاه کفی کمرشکن و هشت دستگاه خودرو دیگر انجام شد.
 وی ادامه داد: امدادگران با مساعدت همه جانبه فرماندهان یگان‌های ارتش مستقر در منطقه اصفهان برای امدادرسانی به هموطنان و بازگشایی محورهای مواصلاتی و معابر شهرستان‌های استان اصفهان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد اعزام شدند.
 ارشد نظامی آجا در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: گروه ۴۴ ارتش، اعزام ٢ دستگاه خودرو کفی کمر شکن برای جابه‌جایی ادوات برف روبی و اعزام سه دستگاه خودرو کاماز به شهرکرد و اعزام تانکرهای آب به حکیم نظامی و بهارستان در شهر اصفهان برای رفع آبگرفتگی در برنامه داشت.
 امیر میهن دوست اضافه کرد: همچنین گروه ۵۵ ارتش، ۲ دستگاه تانکر به خیابان حکیم نظامی جهت رفع آبگرفتگی اعزام کرد.
 وی ادامه داد: گروه ۲۲ ارتش نیز با ارسال تجهیزات به مسیرهای مسدود شده کهگیلویه و بویر احمد، هوک و دولت قرین سمیرم، ضمن بازگشایی این مسیرها به راه ماندگان یاری رسانی کرد،
 این ارشد نظامی خاطرنشان کرد: پایگاه چهارم هوایی و قرارگاه شهید نصر نیز علاوه بر اعزام بالگرد به شهرکرد و سمیرم جهت کمک های هوایی با اعزام تانکر به مناطق آبگرفته موجب تخلیه آب و بازگشایی مسیرها شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  برگزاری نشست سالیانه وابستگان نظامی کشورهای خارجی مقیم تهرانبا معاون هماهنگ کننده ارتش

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

شکسته شدن رکود صدور پروانه نوسازی در بافت های فرسوده شهری-تایمز

محمد مخبر در جلسه شورای عالی مسکن که صبح امروز (شنبه) با تسلیت و گرامیداشت یاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *