فیلترهای سرامیکی ریخته گری

غلامی: رقابت در ۸۶ کیلوگرم بدون حسن یزدانی لطفی ندارد/ همه را غافلگیر می‌کنم

سجاد غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز، در رابطه با حضورش در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور که ۲۲ تا ۲۴ آذر در ساری برگزار می‌شود، اظهار داشت: در انتخابی کرج هم کشتی گرفتم و اول شدم تا سهمیه مسابقات کشوری را بگیرم. وضعیتم خوب است و تمرینات خوبی در لیگ زیر نظر رضا یزدانی انجام دادیم. درست است زیاد به من در لیگ کشتی نرسید، اما شرایطی برای‌مان مهیا شد که تمرینات خوبی را انجام دهیم و آمادگی خوبی به دست آوردم.

این کشتی‌گیر که سال گذشته نماینده ۸۶ کیلوگرم تیم زیر ۲۳ سال ایران در مسابقات جهانی اسپانیا بود اما به دلیل استفاده از سرم، دیسکالیفه شد و نتوانست به مبارزه‌هایش ادامه دهد، با اشاره به وضعیت خوب وزنی‌اش گفت: هرچند در این مدت در ۸۶ کیلو کشتی می‌گرفتم اما یک مقدار وزنم نسبت به حریفانم پایین بود و بین ۸۴-۸۵ کیلو بودم. در اردوهایی که زیر نظر رضا یزدانی داشتیم، وزنم بالا رفت و به ۹۰ کیلوگرم رسید و بدنم جان گرفت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - ادعای جنجالی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال دربارهبرنده دربی ؛ او نمی خواهد استقلال برنده شود؟

غلامی با تأکید بر اینکه یکی از مدعیان جدی وزن ۸۶ کیلوگرم در مسابقات قهرمانی کشور است، افزود: در اخبار که نگاه می‌کنم زیاد از من به عنوان مدعی این وزن برده نمی‌شود، اما امسال همه را غافلگیر خواهم کرد.

آزادکار کرجی درباره رقبای جدیدی که در مسابقات کشوری امسال در ۸۶ کیلوگرم خواهد داشت، گفت: دیدم که مبین عظیمی و علی سوادکوهی هم گفته‌اند قصد کشتی گرفتن در ۸۶ کیلوگرم را دارند، با علی که در تیم بانک شهر هم ‌تیمی بودیم و قبلاً هم در اوزان پایین با هم برد و باخت داشتیم. دو بار او من را برده و دو بار هم من شکستش دادم. کشتی هم را می‌شناسیم. شرایط مبین عظیمی را هم دیدم، کشتی‌گیر خوبی است ولی با این قانون که صبح مسابقه وزن‌کشی می‌شود و مسابقه سر وزن قانونی است، کشتی گرفتن برای کسی که از وزن بالا می‌آید سخت خواهد بود. شرایط لیگ با مسابقه کشوری فرق می‌کند چون وزن‌کشی عصر روز قبل انجام شده و دو کیلوگرم ارفاق وزن دارد. امیدوارم موفق باشد، ولی فکر می‌کنم موفقیت از آن کسی است که قبلاً در این وزن چند سال کشتی گرفته است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - رضایی و دژاگه در راه استقلال ؟ آخرین اخبار نقل وانتقالاتی

غلامی همچنین درباره معاف شدن حسن یزدانی از شرکت در این مرحله به دلیل مدال سال ۲۰۲۳ او و همچنین جراحی کتفش خاطرنشان کرد: حضور حسن یزدانی بود که ۸۶ کیلوگرم را یک وزن خوب کرد و حالا مدعیان نسبتاً زیادی سمت آن آمده‌اند. امیدوارم حسن آقا (یزدانی) زودتر برگردد و رقابت در حضور او باشد. رقابت در ۸۶ کیلوگرم بدون او لطفی ندارد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

لژیونر نمی‌شوم، دیگر داوری من تمام شده است-تایمز

محمدرضا منصوری کمک داور باسابقه ایرانی پس از خداحافظی از دنیای داوری گفت: با توجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *