فیلترهای سرامیکی ریخته گری

فرار راننده کامیون پس از تصادف مرگبار با موتورسیکلت

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، صبح امروز  یکشنبه دوازدهم شهریورماه، مأموران پلیس پایتخت مرگ راکب موتورسیکلتی را در یک حادثه تصادف واقع در اتوبان هجرت از طریق تماس تلفنی به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم با دستور قاضی جنایی پای در محل حادثه گذاشتند و با جسد راکب یک موتورسیکلت مواجه شدند که براثر تصادف با خودروی کامیون فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه  نیز نشان می‌داد مرد جوانی که راننده خودروی کامیون بوده پس از این تصادف مرگبار از مهلکه گریخته است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، راننده کامیون با سرعت زیاد با موتورسیکلت متوفی تصادف و پس از اینکه متوجه شده راکب در این حادثه فوت کرده  بلافاصله پا به فرار گذاشته است.

پس از پایان تحقیقات میدانی در اتوبان هجرت، قاضی جنایی دستور داد با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته، هویت راننده کامیون را شناسایی و دستگیر کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  دستگیری دختر و پسری که در محله ستارخان رعب و وحشت ایجادکردند

به گزارش تایمز، با دستور قاضی ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

دو قطبی‌سازی خطرناک بر سر حجاب

دیدارنیوز _ صالح نقره‌کار*: ضرورت‌های کشور ایجاب می‌کند تا مسوولان بر مبنای ضوابط و نظامات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *