فیلترهای سرامیکی ریخته گری

فرمانده کل ارتش: تمام آموزش‌ها را متناسب با نیازهای صحنه نبرد و میدان جنگ تنظیم کرده‌ایم

فرمانده کل ارتش: تمام آموزش‌ها را متناسب با نیازهای صحنه نبرد و میدان جنگ تنظیم کرده‌ایم

امیر سرلشکر موسوی در حاشیه مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش، گفت: تمام آموزش‌های خود را به روز کرده و آموزش‌ها را متناسب با نیازهای صحنه نبرد و میدان جنگ تنظیم کرده ایم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دوره ۳۲ مدیریت دفاعی و دوره هشتم دکترای حرفه‌ای عالی دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش در جمع خبرنگاران گفت: امروز شاهد اجرای این مراسم ارزشمند و باشکوه در دافوس ارتش بودیم که جمعی از افسران نیروی‌های زمینی، پدافند، هوایی و دریایی ارتش و جمعی از افسران کشورهای دوست و همسوی جمهوری اسلامی ایران از این دانشگاه دانش آموخته شدند.
وی افزود: دافوس ارتش با توجه به نیازهایی که وجود دارد و تغییرات سریع و پرشتاب علم و فناوری و با رصد دقیق تهدیداتی که برای جمهوری اسلامی ایران وجود دارد، تمام آموزش‌های خود را به روز کرده و آموزش‌ها را متناسب با نیازهای صحنه نبرد و میدان جنگ تنظیم کرده و با تربیت افسران آگاه و توانمند خون جدیدی در تمام بخش‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران جریان یافته است.
وی همچنین در مورد فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب ( مد ظله العالی) در جمع فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش در ۱۹ بهمن و اینکه خطاب به ارتشیان فرمودند «قدر خود را بدانید» گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب جنبه های مختلفی دارد و ما باید بدانیم در کجای جغرافیای جهان هستیم و در قافله تمدن بشری تا زمان ظهور کجا قرار داریم. اگر این مسیر و نقطه استقرار را درست تشخیص بدهیم بخشی از «قدر خود را بدانید» محقق شده است.
سرلشکر موسوی ادامه داد: ارتش در طول ۴۴ سال گذشته از هفته های اول پیروزی انقلاب اسلامی به دفاع از امام (ره) و انقلاب اسلامی قیام کرد. در دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی، دفاع از حرم و در جریان مردم یاری و امدادرسانی به هموطنان عزیز و هرجایی که کشور احتیاج داشته، ارتش با آمادگی کامل ایستاده است.
وی با بیان اینکه مردم ارتش را دوست دارند، گفت: ارتش باید همواره خود را برای پاسخگویی به انتظارات رهبر معظم انقلاب و مردم عزیزمان آماده کند.
فرمانده کل ارتش در مورد امداد رسانی اخیر ارتش جمهوری اسلامی ایران در خوی و مناطقی از جنوب کشور ترکیه اظهار داشت: یکی از ماموریت های ارتش مردم یاری بوده است. در زلزله بم، سرپل ذهاب و زلزله های اخیر در درون ارتش یک سازمان مجازی برای روزهای اول بحران تشکیل شده و اختیارات خوبی به فرماندهان داده شده تا بلافاصله وارد عمل شوند. سرعت عمل ارتش در زلزله اخیر نیز اتفاق بسیار خوبی بود و یگان های استانی براساس اختیارات خود وارد عمل شدند. نیروی محوری در بحران ها از جمله زلزله خوی، نیروی زمینی ارتش بود و نیروی هوایی و پدافند نیز اقدامات پشتیبانی را به خوبی انجام دادند.
وی افزود: با توجه به درخواست ترکیه در حادثه تلخ زلزله، در کمتر از ۲۴ ساعت بیمارستان نیروی زمینی ارتش در آنجا مستقر و اقدامات بسیار خوبی انجام شد که مقامات کشور ترکیه از اقدامات انجام شده و خدمات ارائه شده توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران در مناطق زلزله زده تقدیر و تشکر کردند.
سرلشکر موسوی همچنین تصریح کرد: در خصوص سایر کشورها نیز اگر حادثه ای برای آنها رخ دهد ما همین آمادگی و ظرفیت را برای کمک رسانی به آنها داریم. البته هرکجای جهان انسان هایی نیاز به کمک ارتش جمهوری اسلامی ایران داشته باشند ما آمادگی داریم به آنها کمک کرده و امدادرسانی های لازم را انجام دهیم

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  موشک خرمشهر ۴ چه ویژگی‌هایی دارد؟

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح آغاز شد

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تایمز، رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد