فیلترهای سرامیکی ریخته گری

قالیباف: شهید سید رضی یکی از ستونهای جبهه مقاومت بود

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تایمز،‌ محمد باقر قالیباف رئیس مجلس در چهلمین روز شهادت سردار شهید سید رضی موسوی طی سخنانی اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس و در سال ۱۳۶۳ یک تحلیلگر به نام آمریکایی در مقایسه جبهه ایران و عراق گفته بود ما هر مولفه‌ای را نگاه می‌کنیم از جهت امکانات مادی و حمایتی که در آن مقطع هنوز جنگ سرد حاکم بود و همه کشورها به جز ایران بعد از انقلاب اسلامی وابسته به شرق و غرب بودند، اما نهایتاً جبهه به نفع ایران رقم می‌خورد.

وی افزود: دشمن شناختی از فرهنگ شهادت نداشت و به گفته همان تحلیلگر، تنها نقطه برنده ایران در جنگ این است که هر یکنفری که در جبهه جانش را از دست می‌دهد مردم با منزلت او را تشییع می‌کنند و از همان شهر عده‌ بیشتری بدون هراس از مرگ به جبهه می‌روند.

قالیباف ادامه داد: شهید سید رضی بدون شک در این ۳۰ سالی که من ایشان را می شناختم، یکی از ستون‌های جبهه مقاومت بود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  نمایش تجهیزات دفاعی ارتش در رژه ۲۹ فروردین ماه

رئیس مجلس تصریح کرد: دشمن فکر نکند که این ستون را فرو ریخته هرگز چنین نیست چرا که در فرهنگ قرآنی و ارزش‌های الهی ما این ستون‌ها هرگز فرو نمی‌ریزند بلکه روز به روز بیشتر برافراشته‌تر خواهند شد؛ افرادی در سایه این فرهنگ تربیت شده و به میدان خواهند آمد که در این مسیر قدم بردارند.

وی ادامه داد: نگاه بلند امام خمینی (ره) و رهبری‌های هوشمندانه و دقیق فرماندهی معظم کل قوا این مدیریت و فرماندهی موجب شد تا هیچ تفاوتی بین شیعه و سنی در مبارزه با رژیم صهیونیستی در سایه انقلاب اسلامی و فرهنگ شهادت، نیست.

قالیباف تاکید کرد: شهید سلیمانی در کنار قهرمان ملی بودن یک قهرمان در امت اسلامی نیز بود و امروز امت اسلام به شهید سلیمانی افتخار می‌کند.

وی افزود: انقلاب اسلامی بر پایه مردم و ارزش های الهی استوار است، برخی ها فهمیده یا نفهمیده جامعه را به سمت دو قطبی پیش می‌برند با اینکه این مسیر انقلاب نیست.

رئیس مجلس عنوان کرد: مردم غزه چند ده سال در یک زندان رو باز زندگی و مقاومت کردند و با عملیات طوفان الاقصی نشان دادند رژیم صهیونستی رفتنی است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  انقلاب اسلامی همه موجودیت غرب و تمدن غربی را تهدیدکرد

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

بررسی نحوه دهک‌بندی و علل تغییر در زمان واریز یارانه‌ها در مجلس

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تایمز، کمیسیون‌های تخصصی مجلس این هفته جلسه دارند که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد