فیلترهای سرامیکی ریخته گری

قایقرانی قهرمانی آسیا| ۲ طلا و ۲ نقره دیگر برای ایران ثبت شد

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات آبهای آرام قهرمانی آسیا با برگزاری فینال مواد دونفره و چهارنفره در مسافت ۵۰۰ متر ادامه پیدا کرد.

الناز شفیعیان و هدیه کاظمی در فینال کایاک دونفره ۵۰۰ متر بانوان با زمان ۱:۵۰٫۵۹۲ دقیقه دوم شدند و مدال نقره این ماده را به گردن آویختند. در این مسابقه نماینده قزاقستان اول و نمایندگان ازبکستان، تایلند و اندونزی سوم تا پنجم شدند.

علی آقامیرزایی و پیمان قویدل در فینال کایاک دونفره ۵۰۰ متر آقایان با زمان ۱:۳۲٫۷۲۳ دقیقه اول شدند و مدال طلا این ماده را به دست آوردند. در این رقابت نمایندگان قزاقستان، ازبکستان، چین تایپه، اندونزی، قرقیزستان، تایلند و هند در جایگاه دوم تا هشتم قرار گرفتند.

عادل مجللی و محمدنبی رضایی در فینال کانوی دونفره ۵۰۰ متر آقایان با زمان ۱:۴۳٫۳۱۰ دقیقه دوم شدند و مدال نقره این ماده را به دست آوردند. در این مسابقه نماینده ازبکستان اول و نمایندگان قزاقستان، تایلند، اندونزی و هند سوم تا ششم شدند.

پیمان قویدل، علی آقامیرزایی، امین بوداغی و پوریا شریفی در فینال کایاک چهارنفره ۵۰۰ متر آقایان با زمان ۱:۲۳٫۱۳۸ دقیقه اول شدند و مدال طلای این ماده را به گردن آویختند. در این مسابقه نمایندگان ازبکستان، اندونزی، قزاقستان، چین تایپه، تایلند، قرقیزستان و هند در جایگاه دوم تا هشتم ایستادند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - قرارداد سرمربی استقلال گم نشده است

این رقابت‌ها فردا با برگزاری مسافت ۲۰۰ متر در پاتایا تایلند ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

حذف نام ایران از پسوند رسمی باشگاه استقلال-تایمز

اطلاعیه واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال در حالی منتشر شده که قرار است مالکیت دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *