فیلترهای سرامیکی ریخته گری

قتل برادر بخاطر ارثیه پدری در جنوب تهران/ آتش‌افروزی خانه ویلایی بی‌نتیجه بود! + تصاویر

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، عقربه‌ها ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه نهم آبان‌ماه را نشان می‌داد که مرگ مشکوک مرد جوانی در آتش‌‌سوزی خانه‌ای در خیابان شیری محله سیزده آبان از سوی آتش‌نشانان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد حدودا ۵۰ ساله‌ای را مشاهده کردند که آثار ضرب و جرح روی سر و سوختگی به شدت مشهود بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان‌ می‌داد که برادر میانسال متوفی این حریق را به آتش‌نشانی اطلاع داده است که همین موضوع شک تیم جنایی را بر انگیخت!

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان جنایی حکایت از آن داشت، مرد میانسال با برادرش بخاطر ارثیه پدری (خانه ویلایی یک طبقه) اختلاف داشته و روز حادثه با وی در همان ملک قرار گذاشته که به دلیل اختلافات مالی مشاجره لفظی میان آنها شکل گرفته است!

قتل در تهران , قتل با سلاح ,

در ادامه مشخص شد، مرد میانسال در جریان مشاجره لفظی برادر خود را با یک سنگ بزرگ از ناحیه سر هدف ضرب و جرح قرار داده و پس از به قتل رساندن وی برای صحنه سازی جنایت خانه پدری خود را آتش زده تا جسد سوزانده شود اما راز قتل فاش شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  هشدار و آماده‌باش هلال احمر برای بارش شدید برف، باران و ریزشبهمن در ۹ استان

قتل در تهران , قتل با سلاح ,

اقدامات اطلاعاتی نیز نشان می‌داد، دیگر برادر خانواده با متهم و مقتول در خانه ویلایی حضور داشته که او نیز از براثر اصابت جسم سخت به سرش مجروح و به بیمارستان منتقل شده است که پس از پایان تحقیقات میدانی در محل حادثه، کارآگاهان با دستور قضایی ۲ متهم را بازداشت کردند و ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی بررسی‌های خود را در رابطه با جنایت هولناک ادامه دهند.

به گزارش تایمز، با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

سوالاتی درباره حمله به اسرائیل

دیدارنیوز _ کوروش احمدی*: حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه و پاسخ ایران دارای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *