فیلترهای سرامیکی ریخته گری

قتل دردناک مادر میانسال در شهرزیبا

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، عقربه‌‌ها ساعت ۸ صبح امروز شنبه ششم اردیبهشت‌ماه را نشانه رفته بود که پسر جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و با صدای لرزان گفت: ساعتی قبل مادرم را در خانه خود واقع در محله شهرزیبا به قتل رساندم و اکنون در صحنه این جنایت هستم.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی محمدحسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امورجنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در پذیرایی خانه با جسد زن حدودا ۶۰ ساله‌ای مواجه شدند که به طرز هولناکی به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان‌ می‌داد زمان جنایت، مقتول و پسرش که احتمالا معتاد یا جنون آنی دارد در خانه حضور داشته‌اند.

بدین ترتیب متهم پرونده که در اظهارات اولیه به جنایت اعتراف کرده بود در بازجویی‌های اولیه گفت: در خانه حضور داشتم که ناگهان فکر کردم مادرم می‌خواهد به من آسیب برساند و با من دشمنی دارد؛ بخاطر همین موضوع ابتدا او را با یک پارچه خفه کردم و سپس با ضربات چاقو چند ضربه وارد کردم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  مسابقه با زمان در هوای زیرصفر؛ خطر سرمازدگی در کمینزیرآوارماندگانِ ترکیه و سوریه

این متهم ۳۵ ساله ادامه داد: پس از ارتکاب جنایت چند ساعتی خوابیدم و پس از اینکه بیدار شدم، فهمیدم که دست به چه جنایتی زدم؛ در ادامه نیز سیگار کشیدم و سپس این ماجرا را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دادم.

به گزارش تایمز، با دستور قاضی زارعی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

تروریست سپاه صحابه دستگیر شد

تروریست سپاه صحابه دستگیر شد

سخنگوی فرماندهی کل انتظامی کشور از دستگیری «اکرم لاهوری» از اعضای گروهک تروریستی ضدشیعه «سپاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *