فیلترهای سرامیکی ریخته گری

قفل ترافیکی "سرای ایرانی" ساکنان جنوب تهران را به ستوه آورد

ناصر امانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز درباره انتقادات بسیاری از اهالی محله افسریه در منطقه ۱۵ شهر تهران اظهار کرد: چند هفته پیش‌ از بازگشایی مجموعه لوازم خانگی “سرای ایرانی” به‌دعوت مردم در این محل حضور یافتم و متوجه شدم با راه‌اندازی این مجموعه مشکلاتی برای اهالی محل ایجاد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از این بازدید، در جلسه شورای شهر تهران به شهرداری تذکر دادم و گفتم “با راه‌اندازی این مجموعه، خیابان‌های اطراف به‌ویژه در روزهای آخر هفته که مشتری آنها نه‌تنها از تهران بلکه از شهرستان‌ها و استان‌های دور و نزدیک خواهند آمد، قفل می‌شود”.

عضو شورای شهر تصریح کرد: اگرچه این مجموعه محوطه بزرگی دارد اما ازآن‌جایی که مراجعه‌کنندگان زیادی خواهد داشت، مردم مجبور به پارک خودرو در خیابان‌ها و کوچه‌های اطراف خواهند شد؛ این در حالی است که خیابان‌های این محدوده نیز باریک است و ظرفیت محدودی دارد بنابراین ترافیک سنگینی به وجود می‌آید.

وی با ابراز اینکه متأسفانه شهرداری به تذکر مطرح‌شده توجهی نکرد، افزود: هفته گذشته احمد صادقی؛ عضو شورای شهر تهران نیز درباره این موضوع تذکر داد و با نشان دادن فیلم‌ها و تصاویری از وضعیتی که برای مردم در این محدوده ایجاد شده است انتقاد کرد اما باز هم خبری از سوی شهرداری نشد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  وقوع زلزله ۴.۸ ریشتری در فرانسه

امانی با بیان اینکه “طی روزهای اخیر تماس‌هایی از سوی شهروندان برای رسیدگی به این مشکل داشته‌ام”، گفت: متأسفانه مردم از این وضعیت به ستوه آمده‌اند، برای ترددهای روزانه خود دچار مشکل هستند و چنانچه به خودروهای امدادی مانند اورژانس نیاز داشته باشند قطعاً دچار مشکل خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: ما همواره به محل نمایشگاه بین‌المللی تهران واقع در سئول انتقاد داشته‌ایم و از سال ۱۳۹۶ که نمایشگاه شهرآفتاب راه‌اندازی شد، شهرداران و اعضای شوراهای قبلی و فعلی چندین تذکر و مصوبه برای انتقال نمایشگاه‌ها به شهر آفتاب داشته‌اند چراکه استفاده از نمایشگاه بین‌المللی خیابان سئول باعث ترافیک سنگین و اختلال در زندگی مردم می‌شود حال، شهرداری تهران برای کسب درآمد مجوز راه‌اندازی مجموعه‌ای در سه‌راه افسریه که خیابان‌های باریک و آلودگی هوا و ترافیک بسیاری در روزهای عادی سال دارد، داده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: اگرچه تاکنون هیچ‌کس در شهرداری تهران پاسخگو نبوده است اما با این حال برای ادامه فعالیت این مجموعه باید مشکل پارکینگ موردنیاز و ترافیک خیابان‌های اطراف، حل شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تهرانی‌ها امروز به پارک‌ها و اماکن رو باز نروند

انتهای پیام/+

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

خواستگاری با انگیزه سرقت و اخاذی-تایمز

چندی قبل زوج جوانی به پلیس مراجعه کرده و از ربوده شدن دخترشان خبر دادند. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *