فیلترهای سرامیکی ریخته گری

لازمه تمدن‌سازی قدرت است

ایسنا/فارس معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به اینکه با شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی، همه کشورها به سمت آن متمایل می‌شوند، تاکید کرد که لازمه تمدن‌سازی داشتن قدرت است.

سردار یدالله جوانی در همایش بصیرتی در جمع مدیران منتخب مدارس نواحی چهارگانه شهر شیراز، با بیان اینکه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به دست جوانان خواهد بود و این جوانان همه از مسیر آموزش و پرورش عبور می‌کنند، به دوران دفاع مقدس اشاره و اضافه کرد: در جنگ هشت ساله تمام تلاش دشمنان ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی بود و طی آن دوران، ایران با تمام دنیا می‌جنگید لذا رهبری داهیانه امام(ره) شکست دشمن را رقم زد.

به گزارش ایسنا به نقل از آموزش و پرورش فارس، جوانی همچنین با اشاره به حوادث اخیر و با طرح این موضوع که طی آن دوره با یک جنگ ترکیبی رو به رو بودیم که هدف تصرف قلوب و اذهان مردم بود، افزود: در جنگ ترکیبی اخیر دشمن منابع طبیعی ما را هدف قرار نمی‌داد، بلکه راهبرد شناختی مهمترین مشخصه این جنگ ترکیبی بود، لذا دشمن با ابزار فضای رسانه‌ای و بهره مندی از فضای مجازی به مبارزه با نظام اسلامی پرداخت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  رئیسی: قطع روابط سیاسی و اقتصادی با رژیم صهیونیستی ازموثرترین اقدامات بازدارنده است

وی ادامه داد: دشمن در این جنگ چنین به اذهان مردم القا می‌کرد که چون انقلاب اسلامی با غرب دشمنی می‌کند آنها نیز با ایران دشمنی می‌کنند در حالی که این یک دروغ است؛ بعد از پیروزی انقلاب، نظام جمهوری اسلامی ایران با تمام کشورها جز رژیم‌های جعلی اسرائیل و آپارتاید آفریقای جنوبی ارتباط برقرار و دست دوستی به سمت آنان دراز کرد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ما می خواهیم خودمان باشیم اما آنها نمی‌خواهند این استقلال در هیچ کشوری وجود نداشته باشد تا چنین تمایلی به سایر کشورها گسترش نیابد و آنها بتوانند سرمایه‌های کشورهای جهان سوم را غارت کنند.

وی اضافه کرد: تمام دشمنی‌های استکبار با مردم ایران، ناشی از ترس آنها از آرمان نظام اسلامی و دستیابی ایران به پیشرفت است؛ از ابتدای شکل‌گیری جمهوری اسلامی دشمن تلاش کرد جلوی پیشرفت ایران را بگیرد و طی سال‌های اخیر هم به بهانه ممانعت از ساخت بمب اتم! سعی دارد جلوی هسته ای شدن ما را بگیرد.

جوانی اذعان کرد: طبیعی است اگر تمدن نوین اسلامی شکل بگیرد کشورهای جهان به سمت آن خواهند آمد و دیگر تحمل استعمار را نخواهند داشت بنابراین دشمن تلاش دارد به هر نحو ممکن جلوی تحقق تمدن اسلامی را بگیرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  از «مبنا» و «شانا» تا «شریان» و شورای وحدت؛ برنامهاصولگرایان برای انتخابات مجلس دوازدهم چیسـت؟

وی ادامه داد: در حوادث اخیر دشمن تلاش کرد با استفاده از جوانان خودمان، نظام اسلامی را ساقط کند لذا وظیفه ما در جهاد تبیین این است که  با استدلال و منطق فلسفه شکل گیری انقلاب را تشریح کنیم.

جوانی با بیان اینکه حکومت طاغوت در مسیر وابستگی بیشتر حرکت و چنین به مردم القا می کرد که ما نمی توانیم و باید اجنبی برای ما تصمیم بگیریم، گفت: غفلت در تبیین آرمان ها و فلسفه انقلاب باعث شد تا دشمن ذهن برخی دانش آموزان را به کار گیرد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمن از طریق رسانه‌هایش به اذهان القا می کند که بسیجی مردم را می کشد، افزود: معلمان در جهاد تبیین باید تلاش کنند واقعیات را جایگزین دروغ های فضای مجازی کنند. دلیل تمرکز دشمن بر تخریب رهبری، آنست که عامل همه پیشرفت های کشور رهبری حکیمانه ولی فقیه است.

جوانی با اشاره به اینکه حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشان داد این بار نیز تیر دشمن به سنگ خورد، افزود: باید در جهاد تبیین تلاش کنیم تا ذهن جوانان را از دروغ و سیاه نمایی‌های دشمن پاک کنیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ثبات در خاورمیانه به معنای مهار تهدید‌های ایران است - اوکراین را تنها نمی‌گذاریم

وی خاطرنشان کرد: با کار به موقع و جهاد تبیین نگذاریم دشمن مانع گذاری و حرکت تند انقلاب اسلامی را کُند کرده و قطار پیشرفت را متوقف کند؛ به همین دلیل جهاد تبیین را باید از مدارس آغاز کرد و معلمان چهره واقعی نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب را ترسیم کرده و خباثت دشمن را به دانش آموزان نشان دهند.

جوانی با بیان اینکه مردم و به خصوص جوانان با عقلانیت در یوم الله ۲۲ حضور یافتند تا امداد الهی را شاهد باشیم و خداوند مکر دشمنان را به خودشان بازگرداند، خاطرنشان کرد: لازمه تمدن سازی قدرت داشتن است و ما برای ماندن در عرصه بین‌المللی باید روز به روز قوی تر شویم.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

تعطیلات رسمی افزایش نیافته‌/ فقط روز‌های کاری تغییر کرده است-تایمز

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به ارائه توضیحاتی درباره مصوبه مجلس در خصوص کاهش ساعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *