فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ماجرای مرگ محسن چاوشی | داستان آقای خواننده باورکردنی نیست!

محسن چاوشی در زندگی پس از زندگی

محسن چاوشی که تجربه مرگ داشته، دعوت برنامه “زندگی پس از زندگی” را نپذیرفت اما ماجرای مرگ محسن چاوشی چه بود؟ 

زندگی پس از زندگی یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌ هایی است که در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه چهارم سیما پخش شد و در شبکه‌های اجتماعی با استقبال گسترده‌ و نقدهایی مواجه گشت. در این برنامه مهمانان زیادی از اقصی نقاط ایران حضور داشته و روایت های شگفت انگیزی از عالم غیب بیان می کردند.

عباس موزون، تهیه کننده و مجری برنامه زندگی پس از زندگی به تازگی اسرار تجربه مرگ خواننده معروف را فاش کرد که در ادامه این بخش از چهره ها صحبت های او را منتشر کرده ایم.

محسن چاوشی تجربه گر

محسن چاووشی

 ، تهیه کننده و مجری برنامه زندگی پس از زندگی در بخش‌هایی از تازه ترین گفتگویش در شبکه افق به سؤال مجری برنامه که آیا محسن چاوشی تجربه گر مرگ بودند، پاسخ داد و عنوان کرد:

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  باشگاه انیمیشن کوشک هنر راه‌اندازی شد 

    بله حالا تعریف نکردند و نیامدند تو برنامه بگن، به واسطه ها و دوستان گفتند، دوستان قرار شد که جلسه رو برقرار کنند، امیدوارم ایشون راضی بشه و بیاد و بگه پشت این صدا یک نفسی هست، اینکه از چند سال پیش آقای چاوشی به طرف اشعار مذهبی امدند، یک گمانه است اما گمانه دوری نیست، ایشون نه این رو تایید کردند که این متاثر از این اتفاق هست و نه رد کردند اما معمولا ما تجربه گران رو نه همشون رو ولی بسیاری از تجربه گران رو ما تحول عمیق درشون می بینیم، همه تجربه گران تحول رو به مثبت دارند، بعضی کمتر و بعضی بیشتر.

پیش از این نیز مجری و تهیه کننده برنامه «زندگی پس از زندگی» درباره انتخاب ترانه تیتراژ این مجموعه که با صدای محسن چاوشی بود، بیان کرده بود:

    با محسن چاوشی گفتگو کردیم که گفت این اثر را برای مؤسسه‌ای ساختند و بعد با آن‌ها صحبت کردیم و موافقت کردند. خود آقای چاوشی هم تجربه‌ای در این زمینه دارند که بنا بود از او دعوت کنیم در فصل سوم برنامه مهمان ما باشد. اما ایشان طبق قاعده همیشگی شأن که تا به امروز با هیچ دوربینی گفتگو نکرده است، اینجا هم امتناع داشتند. با این حال امیدوارم خدا به دل ایشان بیندازد و ما حضور ایشان را هم داشته باشیم و تجربه شان را بشنویم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  کیومرث پوراحمد به گردن فرهنگ و تاریخ اصفهان حق بزرگیدارد

عباس موزون

مختصری درباره برنامه زندگی پس از زندگی

زندگی پس از زندگی برنامه ای متفاوت درباره مرگ و عالم ماوراء است که در آن مهمانانی حضور می یابند که تجربه ی مرگ تقریبی و خارج شدن از کالبد جسم را داشته و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند. تا کنون دو فصل از «زندگی پس از زندگی» در سال های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ در ایام ماه مبارک و فصل سوم نیز در ماه مبارک رمضان ۱۴۰۱ پخش شده است. این برنامه فصل به فصل با اقبال بیشتری مواجه شد و امسال در سومین فصل به اندازه سریال‌های نمایشی تلویزیون مورد تماشا و پیگیری مخاطبان قرار گرفت

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

علت طلاق پژمان بازغی و مستانه مهاجر چه بود؟ | مستانه مهاجر: بعد از طلاق بیشتر همدیگه رو می‌بینیم! +ویدئو

۴۰۴ صفحه مورد نظر شما پیدا نشد! پیشنهاد میکنیم ببینید : هدف جنگ نرم هستیم، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد