فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ماموریت شماره یک مجلس دوازدهم حل مشکلات اقتصادی است/ باید از اختیارات نهادهای شبه دولتی بکاهیم-تایمز


مجتبی یوسفی منتخب مجلس دوازدهم در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره مهمترین ماموریت‌های وکلای خانه ملت گفت: مردم با همه گلایه‌ها و مشکلات اقتصادی و معیشتی پای صندوق‌های رای آمدند و به ما اعتماد کردند و به کمپین‌های نه به انتخابات پشت کردند بنابراین اولویت شماره یک مجلس دوازدهم و مردم حل  مشکلات اقتصادی و معیشتی است.

وی افزود: مجلس دوازدهم نسبت به مجلس یازدهم تنوع سلائق بیشتری دارد و افراد زبده و با تجربه‌ای پا به پارلمان گذاشته اند بنابراین لازم تا این تنوع سلیقه‌ها در جهت پیش برد منافع مردمی به کار گرفته شود و نمایندگان مطابق فرمایش رهبر معظم انقلاب از هرگونه حاشیه پراکنی و تفرقه انگیزی خودداری کنند.

عضو هیات رییسه مجلس متذکر شد: مجلس دوازدهم باید اهداف خود را اولویت بندی کند و تضارب آرا باید به تصویب قوانین بهتر منجر شود. 

یوسفی درباره نقش مجلس دوازدهم در تحقق شعار سال تاکید کرد: نمایندگان در مجلس یازدهم قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و تسهیل مجوز‌های کسب و کار را با تصویب رساند که در تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم نقش بسزایی دارد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  توضیحات رنجبرزاده درباره بازنگری شمارش آرای انتخابات هیئت رئیسه-تایمز

عضو هیات رییسه مجلس گفت: در مجلس دوازدهم باید اصل ۴۴ قانون اساسی که بر واگذاری اقتصاد به بخش خصوصی اختصاص دارد را عملیاتی کنیم و از اختیارات نهاد‌های عمومی و شبه دولتی بکاهیم.

منتخب مجلس دوازدهم افزود: لازم است تا نمایندگان مجلس دوازدهم برای مردمی سازی اقتصاد از تصدی گری دولت بکاهند و قوانین موثری را با مشورت اشخاص زبده و صاحب نظر به تصویب برسانند.


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

ایران مصمم به اجرای توافقات با روسیه در بخش‌های مختلف است-تایمز

محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری عصر امروز پنجشنبه در گفت‌وگوی تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *