فیلترهای سرامیکی ریخته گری

مجبور بودیم از مردم‌ بخواهیم ماسکشان را دربیاورند

سمیرا حسینی که در سریال نوروزی «دردسرهای شیرین» بازی دارد، درباره این مجموعه مناسبتی و همچنین دشواری هایی صحبت کرد که المان های کرونا در سطح شهر برای سریال ها ایجاد کرده است.

سریال «دردسرهای شیرین» به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی سیدعلی اکبر محمودی مهریزی از ۲۹ اسفند در ۱۳ قسمت هرشب ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود.

سمیرا حسینی ـ بازیگر  ـ در گفت وگویی با ایسنا این مجموعه را چنین توصیف کرد: سریال «دردسرهای شیرین» طنز نیست ولی موقعیت های شیرین و جذابی دارد. 

او افزود: این سریال در راستای تشویق مردم‌ برای تولید ملی و کارآفرینی است. هیچکدام از کاراکترها به جز نقش «پیام‌»، طنز نیستند و جدی هستند اما سریال موقعیت های طنز دارد.

این بازیگر در پاسخ به اینکه آیا فیلمنامه سریال های مناسبتی عید از جمله دردسرهای شیرین به صورت کامل در دسترس بازیگر قرار می گیرد؟ توضیح داد: طرح و سیناپس از اول به صورت کامل مشخص بود و تا قست پنج هم نوشته بود ولی ادامه قسمت ها همزمان با کار نوشته شد. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - فیلم | تلاوت حامد شاکرنژاد از سوره «الحاقه»

او در ادامه صحبت های بالا خاطرنشان کرد: در کل این مساله (کامل نبودن فیلمنامه) برای بازیگر سخت است و من به عنوان‌ بازیگر ترجیح‌ می دهم کلیت فیلمنامه و نقش را بخوانم تا بتوانم روی آن شخصیت پردازی کنم. بالاخره هر جزییاتی تا آخر فیلمنامه، باعث می شود بازیگر بُعدهای متفاوتی به شخصیتش در قصه بدهد ولی چاره ای نیست و کاری هم نمی توان کرد.

مجبور بودیم از مردم‌ بخواهیم ماسکشان را دربیاورند

بازیگر سریال نوروزی شبکه پنج سیما، درباره مشکلاتی که کرونا در حین تصویربرداری سریال برای گروه سازنده ایجاد کرده، توضیح داد: متاسفانه فیلمنامه به کرونا اشاره ای ندارد و همین‌ اتفاق باعث شده وقتی سکانس های خارجی داریم، از مردم خواهش کنیم ماسکشان را بردارند یا جایی برویم که رفت و آمد نباشد.

سمیرا حسینی در سریال هایی همچون «صاحبدلان» و «آسمان همیشه ابری نیست» هم ایفای نقش کرده است.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

پاسخ به مسائل دینی با هوش مصنوعی ممکن نیست-تایمز

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛ حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا قائمی‌نیا، عضو هیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *