فیلترهای سرامیکی ریخته گری

محبی: زندگی کردن برای بازنشستگان لشگری و کشوری سخت شده است/ همسان سازی هر چه زودتر انجام شود

بهروز محبی نجم آبادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تایمز، با اشاره به عدم همسان سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری، اظهار داشت: با توجه به ورشکستگی های صندوق های بازنشستگی دولت همسان سازی را نمی پذیرد و این موضوع را یک ماده ۷۵ می داند و به نوعی اضافه کردن به تعهدات دولت قلمداد می کند اما مجلس معتقد است که این موضوع شدنی است.

وی افزود: متاسفانه بازنشستگان ما با توجه به تورمی که در سالیان اخیر در کشور به وجود آمده است دچار سختی زندگی و معیشت هستند از این رو دولت و مجلس باید تمام تلاششان را انجام داده تا در برنامه هفتم این مشکلات به حداقل خود برساند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس،گفت: متاسفانه دولت به سال های انتهایی قرار داد و همان جا هم تحت فشار مجلس دولت گذشته قسمتی از آن را اجرا کرد. اما اکنون مجلس شورای اسلامی معتقد است که این موضوع امروز عملیاتی است و منابع آن وجود دارد و دولت نیز موظف است همسان سازی بازنشستگان را عملیاتی کند تا تسکین دردهای بازنشستگان باشد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  عملیات گسترده پهپادی و موشکی سپاه علیه رژیم صهیونیستی-تایمز

محبی با بیان اینکه یکی از راه حل ها همسان سازی است، تصریح کرد: دولت باید یک سبد ویژه آبرومندانه در برنامه هفتم توسعه برای بازنشستگان ببیند و همچنین باید اقدامات دیگری جهت کمک به بازنشستگان لشگری و کشوری صورت داده تا مشکلات معیشتی این افراد حل و فصل شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اگر دولت به فکر بازنشستگان نباشد قطعا مجلس شورای اسلامی خود فکری به حال بازنشستگان لشگری و کشوری خواهد کرد زیرا امروز بازنشستگان بیشتر از اقشار دیگر درگیر مشکلات معیشتی هستند.

انتهای پیام/

الماس تراشکاری

Check Also

ایران مصمم به اجرای توافقات با روسیه در بخش‌های مختلف است-تایمز

محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری عصر امروز پنجشنبه در گفت‌وگوی تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *