فیلترهای سرامیکی ریخته گری

مدیرعامل بانک مسکن: رای محکومیت گروه عظام به پرداخت ۲۲ همت صادر شد

به گزارش خبرگزاری تایمز، سیدعباس حسینی با اشاره به برنامه‌های بانک مسکن برای افزایش جذب سپرده‌ها اظهار کرد: در زمان حاضر با چند شرکت بزرگ ( شرکت ملی مس، ایران خودرو و گروه صنعتی گلرنگ) در حال مذاکره و امضای قرارداد هستیم.

وی ادامه داد:‌علاوه بر این، طبق آخرین صحبت‌ها با رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، خواستار افزایش سهم مسکن در بازار سرمایه هستیم؛ ضمن این‌که از شخص ریاست جمهوری برای افزایش سرمایه بانک مسکن دستور گرفته‌ایم.

وی یادآور شد:‌بر اساس هدف‌گذاری صورت گرفته تا پایان امسال، بانک مسکن متفاوتی را خواهیم داشت. طبق مذاکرات اخیر با مسئولان وزارت راه و شهرسازی، تأکید داشتم تا منابع مالی سازمان‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی وارد بانک مسکن شود که به این ترتیب شاهد گردش مالی این بخش در بانک مسکن باشیم.

مدیرعامل بانک مسکن همچنین گفت: برای پرونده‌های مربوط به ابربدهکاران بانکی که ۱۳ سال در دادگاه مفتوح بوده با پیگیری‌های صورت گرفته رای قطعی صادر شده و نه تنها بانک مسکن بلکه تمام شبکه بانکی کشور از این رای ذینفع شده‌اند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  قطعی برق را گزارش دهید

حسینی با بیان اینکه گروه عظام یکی از پرونده‌های شبکه بانکی است، ادامه داد: بعد از صدور رای به میزان یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون درهم محکومیت این گروه شده و به عبارتی ۲۲ همت به نفع سیستم بانکی شده است.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

سه دستگاه هنوز به درگاه ملی مجوز‌ها متصل نشده‌اند-تایمز

مرکز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط کسب و کار وزارت اقتصاد و امور دارایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *