فیلترهای سرامیکی ریخته گری

مرگ ۱۳۵ تن طی ۴ روز اجرای طرح نوروزی پلیس / احتمال یک طرفه شدن چالوس

پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد که از زمان اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده‌های کشور تاکنون ۱۳۵ نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش ایسنا، برابر اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از زمان اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده‌های کشور تاکنون یعنی طی چهار روز متاسفانه ۱۳۵ نفر در حوادث ترافیکی جان خود را از دست داده‌اند. این آمار مختص به کشته‌شدگان در صحنه تصادفات است و آنطور که پلیس اعلام کرده عدم رعایت قوانین و مقررات رانندگی منجر به وقوع این حوادث شده است. 

همچنین پلیس اعلام کرد که استان‌های گیلان، مازندران، همدان و خراسان رضوی چهار استان دارای بیشترین ورودی ترافیکی در طول چهار روز اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده‌ها بوده‌اند.  

با توجه به اعلام هشدار سطح زرد سازمان هواشناسی وزش باد شدید و بارش‌های برف و باران، در حال حاضر بارش‌هایی نیز در استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی  و قسمت‌هایی از گیلان و مازندران داده و لازم است رانندگانی که قصد تردد به سمت استان‌های شمالی، شمال غربی و غربی کشور را دارند آمادگی مواجهه با بارندگی را داشته باشند. در بخش‌های مرکزی و جنوب شرقی کشور نیز وزش باد شدید احتمال وقوع گرد و غبار و کاهش دید در جاده‌ها را افزایش داده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  آیا ‌کرونا از طریق غذا و نوشیدنی منتقل می‌شود؟

بیشتر بخوانید: مقصد این سفرها مرگ نبود

پلیس راهنمایی ورانندگی همچنین اعلام کرده که در صورت افزایش حجم ترددها در جاده چالوس، احتمال یک طرفه شدن این محور در مسیر جنوب به شمال وجود دارد.  

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

سوالاتی درباره حمله به اسرائیل

دیدارنیوز _ کوروش احمدی*: حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه و پاسخ ایران دارای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *