فیلترهای سرامیکی ریخته گری

"مسعود ترکیبی" دستگیر و به ایران بازگردانده شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تایمز، سردار مجید کریمی از دستگیری و استرداد فردی ملقب به “مسعود ترکیبی” به‌اتهام کلاهبرداری و پولشویی خبر داد.

وی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ درپی اعلام مراجع قضائی مبنی بر تحت تعقیب قرار دادن فردی مشهور به “مسعود ترکیبی” به‌اتهام کلاهبرداری و پولشویی و دایر کردن مراکز قمار به‌صورت سازمان‌یافته، با توجه به اینکه این فرد در خارج از کشور اقامت داشت، موضوع دستگیری وی در دستور کار مأموران پلیس بین‌الملل فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

دلیل دستگیری مسعود ترکیبی چه بود؟

رئیس پلیس بین‌الملل فراجا ادامه داد: این متهم که از صاحبان یکی از سایت‌های قمار و شرط‌بندی در فضای مجازی بود با کمک همدستانش و با برنامه‌ریزی قبلی و روش‌های پیچیده ارتباط‌گیری، افراد جوان را برای استفاده در شغل‌های کاذب و مدل شدن فریب داده بود.

وی با اشاره به همکاری متهم در ایجاد و مشارکت در مسیرهای امن پولشویی افزود: این متهم یکی از سرپل‌های قاچاق انسان بود که از هویت قربانیان خود برای نیل به اهداف کلاهبرداری و پولشویی استفاده  ‌کرده بود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تاثیر اسقاط وسایل نقلیه بر کاهش آلودگی هوا و ترافیک/ اهتمامدولت برای رفع نقاط حادثه خیز

کریمی ابراز کرد: پلیس بین‌الملل‌ با استفاده از ظرفیت‌های سازمان اینترپل و هماهنگی‌های لازم با مراجع مربوطه داخلی و خارجی، علیه این فرد اعلان قرمز صادر کرد و متعاقباً متهم را در کشور محل اختفاء ردیابی، شناسایی و  نهایتاً دستگیر کرد.

وی در پایان ضمن اشاره به تلاش پلیس بین‌الملل فراجا، در ردیابی، شناسایی و دستگیری این مجرم و همچنین انعکاس تحت‌تعقیب بودن آن به مرزهای ورودی کشور خاطرنشان کرد: متهم توسط مأموران پلیس بین‌الملل فراجا، از طریق مرز هوایی فرودگاه امام خمینی(ره) به کشور مسترد شد و در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این فرد با فعالیت در فضای اینستاگرام به شهرت رسید و عمده دلیل شهرت او ترکیب مواد غذایی و موارد دیگر با یکدیگر و خوردن آن بود. دلیل شهرت وی به مسعود ترکیبی نیز انجام همین اقدامات بود.

انتهای پیام/+

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

ایران در امنیت است/ هیچ خطری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن را تهدید نمی‌کند

سردار سعید منتظرالمهدی؛ سخنگوی فراجا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز اظهار کرد: پلیس‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد