فیلترهای سرامیکی ریخته گری

معرفی آثار برگزیده جشنواره فیلم ایثار

گروه انتخاب بخش مسابقه فیلم‌های داستانی کوتاه، نماهنگ و پویانمایی نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم و فیلمنامه «ایثار» اسامی ۴۲ فیلم را برای حضور در دو بخش رقابتی اصلی و ویژه مستند اعلام کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره بین‌المللی و پنجمین جشنواره ملی فیلم و فیلمنامه ایثار، گروه انتخاب آثار بخش مسابقه فیلم های داستانی کوتاه، نماهنگ و پویانمایی متشکل از: محمدرضا عرب، جواد مزدآبادی و علی نوری اسکویی از میان  ۲۵۷ عنوان اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره شامل ۵۵ نماهنگ، ۹۹ فیلم داستانی کوتاه و ۱۰۳ فیلم پویا نمایی، آثار منتخب خود  مشتمل بر ۴۹ اثر را برای حضور دردو بخش اصلی و بخش ویژه انتخاب کردند.

 آثار بخش ویژه ازمیان تولیدات بنیاد شهید و امور ایثارگران در سراسر کشور و یا تولیدشده از سوی خانواده معظم شهدا و ایثار گران بوده ودارای مضامینی با عنوان حجاب و عفاف، نماز و نیایش و آثار مرتبط با مضامین تولید دانش بنیان است.

اسامی فیلم های راه یافته به مرحله نهایی هر بخش به این شرح است:

۱- بخش فیلم های داستانی کوتاه

۱- الف) فیلم های راه یافته به بخش اصلی:

ا- اتاق عقد به کارگردانی حسن حبیب زاده و تهیه کنندگی محمد جواد موحد

۲- اسماء به کارگردانی مصطفی آقا محمد لو و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

۳- آقای شهردار به کارگردانی میلاد محمدی و تهیه کنندگی صادق روشن

۴- بچه زرنگ (شهید سنجرانی)   به کارگردانی محمد حسین امانی و کارگردانی رشید حاجتمند

۵- به نام مادر به کارگردانی کمیل ارجمندی و تهیه کنندگی ابراهیم ارجمندی

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  «جنگ جهانی سوم» دوباره برگزیده شد

۶- حوض خون به کارگردانی محمد دیمالی و تهیه کنندگی ابراهیم ارجمندی

۷- خون گرم به کارگردانی علی ثقفی و تهیه کنندگی موسسه سینمایی سوره حوزه هنری

۸- زیر ده به کارگردانی سعید قمری و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

۹-  شب خارجی سکوت به کارگردانی مسعود محمدیان و تهیه کنندگی علی اصغر سلطانی نژاد

۱۰- شهیدانه زیستن به کارگردانی سجاد معارفی و تهیه کنندگی فاطمه سادات حسینی

۱۱- عباس به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین ترک جوش

۱۲- گناه به کارگردانی ابوالفضل عزیزی و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

۱۳- لئو به کارگردانی محمد معین روح الامینی و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

۱۴- لیلا به کارگردانی مجتبی اسپنانی و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

۱۵-  محافظ به کارگردانی حسین دارابی و تهیه کنندگی محمد جواد موحد

۱۶- مطلع فجر به کارگردانی محمد مهدی فکریان و تهیه کنندگی  علی طادی

۱۷- نوشابه مشکی به کارگردانی محمد پایدار و تهیه کنندگی محمد جواد موحد

۱۸- وادیار به کارگردانی مرجان خسروی و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

۱- ب) فیلم های داستانی کوتاه راه یافته به بخش ویژه:

۱- انگشتری به کارگردانی سیدرضا حسینی و تهیه کنندگی بنیاد شهید استان خراسان رضوی

۲- پیله به کارگردانی هاشم علیائی مقدم و تهیه کنندگی رضا محمودی شجاع

۳- فصل شکفتن به کارگردانی یعقوب اکبریان و تهیه کنندگی موسسه سولان فیلم

۴- قاب رفاقت به کارگردانی مهرداد عزیزی و فاطمه باقری و تهیه کنندگی فاطمه باقری

۵- مهمانی خوبان به کارگردانی سیده معصومه حجازی و تهیه کنندگی حوزه هنری مازندران

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  جسارت نسل جدید بیشتر است

۶- نشانه به کارگردانی سعید ولی زاده و تهیه کنندگی حوزه هنری استان خراسان رضوی

۲- بخش نماهنگ

۲- الف) نماهنگ های راه یافته به بخش اصلی:

۱- بگو کجایی به کارگردانی محسن زندی و تهیه کنندگی اداره کل امور هنری بنیاد شهید و ایثار گران

۲- تاروپود به کارگردانی محمد صادق رمضانی مقدم و تهیه کنندگی سید محمد صادق حسینی و هادی میرباقری

۳- ردی از پلاک به کارگردانی بهنام رضازاده و تهیه کنندگی اداره کل امور هنری بنیاد شهید و ایثارگران

۴- سقاخانه ادب به کارگردانی سید مهدی خیام الحسینی و تهیه کنندگی سید مجتبی خیام الحسینی

۵- سیاوشان به کارگردانی احسان رجبلو و تهیه کنندگی  بنیاد شهید و ایثارگران استان گلستان

۶- شهر آسمونی به کارگردانی مهدی آخوندی و تهیه کنندگی حمیدرضا راوش و محمد محمدپور

۷- عشق رهایی به کارگردانی محمود عباس زاده و تهیه کنندگی اداره کل امور هنری بنیاد شهید و ایثارگران

۸- قرعه به کارگردانی محمد صادق رمضانی مقدم و تهیه کنندگی هاشم مسعودی و مجتبی احسانی

۹- مادران شهداء سلامت به کارگردانی بهنام رضازاده و تهیه کنندگی اداره کل امور هنری بنیاد شهید و ایثارگران

۱۰- هرگز شکست نخواهم خورد به کارگردانی محمد جوادنیا و تهیه کنندگی محمد جوادی

۲- ب) نماهنگ های راه یافته به بخش ویژه:

۱- جوانان وطن به کارگردانی حامد شیدایی و تهیه کنندگی عباس شیبانی مقدم

۲- رویای وصل به کارگردانی هاشم علیائی و تهیه کنندگی روح اله امیری

۳- بخش پویانمایی

آثار راه یافته به بخش اصلی مسابقه پویانمایی

۱- آسمانی های دوست داشتنی به کارگردانی امیر حسین مهران و تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  یک آمار رسمی از یک رکورد در سینما

۲- اهواز قهرمان به کارگردانی حمید نجفی امرودی و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

۳- بادها کجا می میرند به کارگردانی پژمان علیپور و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

۴- پوتین به کارگردانی سید محسن شکیب و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

۵- پیچ تاریخی به کارگردانی میلاد محمدی و تهیه کنندگی حسین حقیقی

۶- پیش از بهشت به کارگردانی احمد حیدریان و تهیه کنندگی محدثه پیرهادی

۷- تیر مشقی به کارگردانی کاوه سیستانی و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

۸- رویا می بافند به کارگردانی مریم خلیل زاده و تهیه کننده مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

۹- زمین بازی به کارگردانی سمانه فضل اله اسدی و تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

۱۰- سمپاش به کارگردانی فرنوش عابدی و تهیه کنندگی کانون پرورش فکری مودکان و نوجوانان

۱۱- نهنگ سفید به کارگردانی امیر مهران و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

۱۲- نی لبک به کارگردانی نسیم عینی و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

۱۳- یاماها  به کارگردانی فرزانه قبادی و تهیه کنندگی حوزه هنری شاهرود

مرحله نهایی نخستین جشنواره بین‌المللی و پنجمین جشنواره ملی فیلم و فیلمنامه ایثار با دبیری فرهاد مختاری از ۲۸ اردیبهشت تا سوم خرداد ماه امسال از سوی اداره کل امور هنری معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با همکاری شهرداری مشهد و استانداری خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام

الماس تراشکاری

Check Also

تلوبیون همراه نامزد‌های ریاست جمهوری در انتخابات-تایمز

سامانه تلوبیون به عنوان نخستین سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صداوسیما مانند ایران‌صدا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *