فیلترهای سرامیکی ریخته گری

مورایس: با تفاضل گل صعود می‌کنیم اما برای مساوی بازی نکردیم/ باید به قهرمانان کشورها احترام بگذاریم

به گزارش خبرگزاری تایمز، ژوزه مورایس در نشست خبری بعد از بازی سپاهان مقابل الاتحاد در هفته ششم از مرحله گروهی فصل ۲۴-۲۰۲۳ لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: این بازی فقط بحث تکنیکی نداشت، بازی قشنگی بود و از هر دو تیم عملکرد خوبی دیدیم. لحظاتی بود که موقعیت‌هایی داشتیم و بازیکنانی حرفه‌ای را در زمین دیدیم و به غیر از اتفاقی که برای حمدلله افتاد و به خاطر صحنه‌سازی کارت زرد گرفت، بقیه بازی با عدالت بود.

 

وی با یادآوری اینکه بازی تیمش مقابل الاتحاد در جوی خوب برگزار شده است، گفت: دو بازی آخرمان (مقابل آلمالیق ازبکستان و نیروی هوایی عراق) را در ورزشگاه خود انجام ندادیم و این جو را نداشتیم. امیدوارم اگر به مرحله بعدی صعود کردیم، بتوانیم در خانه بازی کنیم و با هواداران خودمان جلو برویم. باز هم می‌گویم این تصمیم (رأی کنفدراسیون فوتبال آسیا) منصفانه نبود و می‌توانستند به فوتبال فکر کنند و تصمیم بهتری بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان همچنین خاطر نشان کرد: از همه عربستانی‌ها و تیم الاتحاد تشکر می‌کنم که استقبال گرمی داشتند، بحث فرهنگ و کشورهاست و باید به فرهنگ این کشور احترام بگذاریم و با یک مجسمه کمتر یا بیشتر فرقی نمی‌کند. مجسمه‌ها در کشورها قهرمانان آن کشورها هستند، پس باید به قهرمانان آن کشور احترام بگذاریم؛ به‌عنوان یک انسان باید به همه چیز احترام بگذاریم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - در تمرین پرسپولیس پس از باخت جنجالی چه گذشت؟

مورایس با اشاره به نتیجه بازی الاتحاد – سپاهان تصریح کرد: برای مساوی به زمین بازی نیامده بودیم و برای برد وارد زمین شدیم. ما به خاطر تفاضل گل می‌توانیم به مرحله بعد صعود کنیم، اما هدف‌مان کسب پیروزی بود.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

لژیونر نمی‌شوم، دیگر داوری من تمام شده است-تایمز

محمدرضا منصوری کمک داور باسابقه ایرانی پس از خداحافظی از دنیای داوری گفت: با توجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *