فیلترهای سرامیکی ریخته گری

موفقیت به قیمت ذبح اخلاق ارزش ندارد/ از انتشار میزان هزینه‌های تیم‌ها استقبال می‌کنیم

باشگاه گل گهر سیرجان امروز با انتشار بیانیه‌ای نسبت به موضع گیری باشگاه استقلال در قبال اظهارات اخیر امیر قلعه نویی واکنش نشان داد.  

باشگاه گل گهر در این بیانیه نوشت: صحبت‌های امیر قلعه‌نویی، سرمربی محترم گل‌گهر سیرجان در جواب سوال یک خبرنگار برای مصاحبه نوروزی بوده است و اصلا عجیب نیست که ایشان به عنوان اسطوره باشگاه استقلال و پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر و استقلال پاسخ سوال را بدهند. این پاسخ هم بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط باشگاه مربوطه در سامانه کدال انجام شده است و موضوع پنهانی نیست. امیدواریم تمام این مصاحبه مورد توجه قرار بگیرد و دیگر وجوه مثبت آن نیز دیده شود.

قطعا باشگاه گل‌گهر از انتشار ریز هزینه‌ها و قرارداد کادر تمام تیم‌های لیگ برتر استقبال می‌کند و مشکلی با این موضوع ندارد.

در فصل گذشته و جاری اتفاقات عجیبی برای باشگاه گل‌گهر رخ داده است و بار‌ها مربیان و اعضای مدیریتی دیگر تیم‌ها به خود حق داده‌اند که در مورد تیم فوتبال گل‌گهر صحبت کنند که گاهی مصداق تهمت و توهین بوده‌اند یا رفتار‌هایی نشان داده اند که نقض مقررات یک مسابقه فوتبال بوده است، اما باشگاه گل‌گهر با بزرگ منشی و پایبندی به اخلاق و اصول حرفه‌ای از کنار آن گذشته است و این تصور در باشگاه گل‌گهر وجود دارد که موفقیت به قیمت ذبح اخلاق ارزش چندانی ندارد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  میرزازاده: مهمترین هدفم طلای المپیک پاریس است

قلعه نویی دیروز گفته بود: استقلال اکنون تیمی با پشتوانه ۲۰۰ میلیارد تومانی است، اما قهرمان کردن استقلال وقتی در رده سیزدهم لیگ قرار داشت و پولی در کار نبود، هنر بود. امیدوارم هر اتفاقی که خیر است رخ دهد و آنچه لیاقت یک مجموعه است با پاکی به دست بیاید.  

باشگاه استقلال نیز در واکنش به صحبت‌های قلعه نویی اعلام کرد که می‌تواند اطلاعات فراوانی درباره هزینه‌های انجام شده در لیگ برتر منتشر کند، اما این کار را رسم اخلاق نمی‌داند.  

در این بیانیه باشگاه استقلال ابراز امیدواری کرده بود که سایر تیم‌ها به اصول حرفه‌ای پایبند باشند و فقط درباره مسائل تیم خودشان اظهار نظر کنند.  

الماس تراشکاری

Check Also

کابوس ادامه‌دار مدافع ایرانی/ دومین جراحی روی پای مجید حسینی-تایمز

۱۱:۲۶ – ۲۲ تير ۱۴۰۳ سیدمجید حسینی مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه کایسری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *