فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ناظم‌الشریعه: در گروه مرگ قرار گرفتیم/ افغانستان تیم دوم ایران است

سید محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز، درباره همگروهی تیم ملی فوتسال کویت با تیم‌های ایران، بحرین و افغانستان در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۴ اظهار داشت: افغانستان کاملاً متحول شده و تیم دوم ایران محسوب می‌شود. همه بازیکنان این تیم، ایرانی هستند و از مربی ایرانی استفاده می‌کنند. اردوهای تیم ملی افغانستان هم در ایران برگزار می‌شود و این تیم در آینده‌ای نزدیک، رقیب تیم ملی ایران خواهد بود.

وی در مورد سایر همگروهان تیم ملی کویت خاطرنشان کرد: بحرین یکی از رقبای سنتی کویت است و این دو تیم همیشه با هم رقابت دارند. بحرین و کویت در مرحله مقدماتی نیز با هم همگروه بودند و بازی‌های بین دو تیم همیشه دشوار است. ایران هم برای قهرمانی می‌آید و کاملاً شناخته شده است. تیم ملی ایران در هر شرایطی باکیفیت است و این تیم را صعودکننده می‌دانیم. در گروه سختی هستیم و می‌توانم بگویم در گروه مرگ قرار گرفتیم.

سرمربی تیم ملی کویت در پاسخ به این پرسش که آیا شناخت لازم را از تیم ملی کشورمان دارد یا خیر، به تایمز گفت: تمرکز زیادی روی سایر تیم‌ها ندارم و آنها را خیلی پیگیری نمی‌کنم. تمرکز ما کاملاً روی تیم خودمان است. از ابتدا در فوتسال ایران بودیم و می‌دانم تیم چگونه بازی می‌کند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - ستاره‌ای که می‌خواهد از لالیگا به تیم دیوید بکامبرود/ وسوسه بازی کردن در آمریکا و تیم اسطوره

ناظم‌الشریعه درباره هدف تیم ملی کویت از حضور در جام ملت‌های آسیا تصریح کرد: از ابتدا برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۸ هدف‌گذاری کردیم، اما برای کسب بهترین نتیجه تلاش می‌کنیم. در حال پوست‌اندازی هستیم و از لحاظ نفری محدودیت داریم. کویت ۹ تیم لیگ برتری دارد که هر کدام حدود ۱۶ بازیکن دارند و هر کدام از آنها، لژیونر هستند. باید تیم ملی را از میان کلاً ۱۲۰ نفر انتخاب کنیم.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

لژیونر نمی‌شوم، دیگر داوری من تمام شده است-تایمز

محمدرضا منصوری کمک داور باسابقه ایرانی پس از خداحافظی از دنیای داوری گفت: با توجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *