فیلترهای سرامیکی ریخته گری

نجات ۶ نفر از خطر غرق در آب‌های جزیره خارگ

ایسنا/بوشهر رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: ۶ سرنشین موتورلنج باری از خطر غرق در آب‌های محدوده جزیره خارگ نجات پیدا کردند.

حجت خسروی دوشنبه یک اسفند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیرو اعلام اضطرار موتورلنج یاد شده به مرکز فرعی جست‌وجو و نجات دریایی خارگ مبنی بر طوفان و احتمال غرق شناور، پس از هماهنگی‌های لازم شناور ناجی ۹ به منطقه اعزام شد.

وی تصریح کرد: پس از گذشت دقایقی دوبه موتوردار هلیا که در منطقه حضور داشت اعلام کرد پنج نفر از خدمه شناور را نجات داده، ولی یک نفر از خدمه به آب افتاده که به علت شرایط بد جوی امکان نجات آن وجود ندارد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استانه بوشهر ادامه داد: در ادامه عملیات با رسیدن شناور ناجی ۹ فرد به آب افتاده نجات پیدا کرد.

خسروی عنوان کرد: شناور ناجی پس از رسیدن به اسکله گناوه افراد نجات یافته را به مسئولان مربوطه تحویل داد و مورتورلنج باری نیز غرق شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  مترو و بی‌آرتی تا ۹ صبح فردا رایگان است

وی اظهار کرد: در دومین عملیات نیز پس از برقراری ارتباط با مرکز فرعی جست و جو و نجات دریایی خارگ مبنی بر بیماری خدمه شناور خدماتی موتور تانکر، شناور ناجی ۹ به موقعیت اعزام شد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: شناور ناجی پس از گذشت ۳۰ دقیقه فرد بیمار را تحویل گرفت و با برگشت به مبداء به آمبولانس مستقر در اسکله تحویل داد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

شرم را دوباره باید معنا کرد!

دیدارنیوز _ فیاض زاهد*: گاهی از خود می‌پرسم نوشتن درباره بدیهیات آیا همچنان ضرورت دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *