فیلترهای سرامیکی ریخته گری

نفت مسجدسلیمان باعث سرشکستگی فوتبال خوزستان شده است

ایسنا/خوزستان یک کارشناس با اشاره به شرایط تیم نفت مسجدسلیمان می گوید این تیم باعث سرشکستگی فوتبال خوزستان شده است.

محسن بابادی در گفت و گو با ایسنا، در ابتدا درباره عملکرد فولاد تا اینجای رقابت های لیگ بیست و یکم، اظهارکرد: فولاد عملکرد متوسطی داشته است؛ البته نسبت به تراکتورسازی، ذوب آهن و پدیده که جزو تیم های خوب چند سال اخیر بوده اند، عملکرد مناسب تری داشته است، اما این برای فوتبال خوزستان کافی نیست و به عنوان تیمی که کادر و بازیکنانش سه سال کنار هم هستند و در لیگ و جام حذفی عملکرد خوبی داشته، انتظار می رفت امسال بازی ها و نتایج بهتری از این تیم شاهد باشیم.

وی افزود: انتقاد اصلی ام به نحوه یارگیری این تیم است که حدودا ۱۶ بازیکن بالای ۳۰ سال در این تیم حاضرند و یکی از دلایل عدم نتیجه گیری فولاد، پیر بودن تیم است. بازیکنان این تیم، باکیفیت و باتجربه هستند، اما در این سطح از فوتبال که برای اجرای مسایل تاکتیکی و فنی، سرعت و میزان دوندگی حرف اول و آخر را می زند، این میانگین سنی دیگر جوابگو نیست. از طرفی فولاد باید تنوع تاکتیکی بهتری در فاز حمله و پلان های مناسبی جهت گلزنی داشته باشد که زیاد شاهد این مساله نبوده ایم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  واکنش باشگاه استقلال به ورود وزارت ورزش به جعل امضا در اینباشگاه

این کارشناس فوتبال درباره نفت آبادان نیز گفت: نفت آبادان متناسب با امکانات و بودجه اش، نتایج قابل قبول تری نسبت به فولاد گرفته است و بخشی از این ماجرا به بومی بودن بازیکنان این تیم بر می گردد. جایی که اگر کمبود بودجه و امکاناتی نیز وجود دارد، اما عرق و تعصب بازیکنان بومی و غیرت و تلاش آن ها اجازه نمی دهد این تیم بیش از این در جدول پایین بیاید و اینجا است که نقش بازیکنان بومی بیشتر مشخص می شود که در یک بستر نامناسب نیز می توان با تلاش، زحمت، دوندگی، جنگندگی و خواستن اهداف بزرگی را پیاده کرد.

وی ادامه داد: البته قابل ذکر است عملکرد فنی نفت به مراتب بهتر از نتایج گرفته شده است و اگر بدشانسی چاشنی بازی های این تیم نمی شد، اکنون جایگاه بالاتری در جدول داشتند. ضمن اینکه حمایت همیشگی مردم آبادان در فضای مجازی و حتی کوچه و خیابان از این تیم سبب قوت قلب و دلگرمی کادر و بازیکنان شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - کوپر سرمربی تیم ملی سوریه شد

بابادی درباره نفت مسجدسلیمان هم عنوان کرد: نفت که همیشه دقیقه ۱+۹۰ با بودجه ای بسیار کم و به لطف پیگیری مردم بسته می شود و هر فصل نیز در آستانه سقوط بوده است، امسال نتوانسته آن خوش شانسی های همیشگی را به همراه داشته باشد و در کنار مدیریت ضعیف ابتدای فصل و خصوصا بستن تیم توسط افراد غیرفنی و همچنین نداشتن بودجه و امکانات زیرساختی لازم، سبب سرشکستگی فوتبال خوزستان شده و از ۲۳ بازی انجام شده تنها با دو پیروزی و ۱۳ شکست، احتمال سقوط آن بیش از همیشه به نظر می رسد و اطمینان می دهم اگر این بار سقوط کرد، با این وضع بودجه و عدم حمایت مسولان، دیگر تا مدت ها رنگ لیگ برتر را به چشم نخواهد دید و ممکن است به سرنوشتی مشابه نفت تهران گرفتار شود.

وی بیان کرد: البته تغییرات مدیریتی خوبی در این تیم صورت گرفت که امیدواریم تا انتهای فصل تاثیرات مثبت خود را بگذارد. یکی از دلایلی که شیران زاگرس نتوانستند علی رغم دارا بودن شرایطی همچون نفت آبادان، خود را سروسامان دهند، نداشتن بازیکنان بومی و کم رغبتی مردم و سرمایه گذاران به حمایت از این تیم ناشی از مدیریت سنتی اش از ابتدای فصل است. قابل ذکر است که همواره مهم ترین سرمایه نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان هواداران پرشور آن ها بوده اند که متاسفانه طی سه سال اخیر به خاطر شرایط کرونا نتوانسته اند آن گونه که باید و شاید همراهشان بوده و به آن ها کمک کنند و در کنار مشکلات مالی، مدیریتی، امکاناتی و عدم حمایت مسولان ورزشی و سیاسی استانی، سبب تزلزل موقعیت این دو باشگاه شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - ستاره جنجالی بایرن با ۸۰ میلیون یورو در تیمرونالدو+ تصاویر

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

سرخپوشان پایتخت به‌دنبال صدرنشینی در آبادان/ نبرد عنایتی و شجاعی در دربی بدون تماشاگر تهران-تایمز

مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با انجام ۳ دیدار امروز ( پنج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *