فیلترهای سرامیکی ریخته گری

نمای کامپوزیتی عامل بزرگی آتش‌سوزی "بیمارستان گاندی"

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تایمز، حسین نظری با اشاره به حادثه آتش‌سوزی بیمارستان گاندی اظهار کرد: ساعت ۱۸:۲۰ روز پنجشنبه حریق در بیمارستان گاندی گزارش شد که با حضور به موقع آتش‌نشانان به خوبی اطفای حریق انجام گرفت. باید بیماران به جای دیگری منتقل می‌شدند که از ۹۳ بیماری که امروز جزو پذیرش‌شدگان بودند، ۵۱ بیمار در بیمارستان حضور داشتند که همگی با هماهنگی شبکه بهداشت منتقل شدند.

وی با بیان اینکه اطفای حریق به صورت کامل انجام شد و تلاش آتش‌نشانان مانع شد که به ساختمان‌های مجاور سرایت کند، خاطرنشان کرد: موضوع مهم این بود که تصاویری که پخش می‌شد به علت نمای کامپوزیت ساختمان آتش‌سوزی را بزرگ جلوه می‌داد. با این حال این آتش‌سوزی یک حریق عادی بود.

نظری با بیان اینکه وقتی حریقی رخ می‌دهد شهرداری به صورتی عمل می‌کند که مسئولان مربوطه از شهردار منطقه تا دیگر عوامل همگی در محل حادثه حضور پیدا می‌کنند، اظهار کرد: آنها خدمات جانبی و پشتیبانی از آتش‌نشانان را انجام می‌دهند و پاکبانان هم بعد از اطفا شروع به پاکسازی معابر می‌کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تنوع گیاهان دارویی در ایران؛ ظرفیتی که از آن استفاده حداکثرینمی‌شود

معاون شهردار تهران ادامه داد: تانکر آب به اندازه کافی داشتیم و نردبان‌ها هم در محل بودند. تنها مشکلی که وجود داشت این بود که در ضلع غربی این محل ساختمانی وجود داشت که دسترسی آتش‌نشانان را برای اطفای حریق سخت می‌کرد.

نظری خاطرنشان کرد: در مجموع حضور به موقع و امکانات و تجهیزات کافی در کنار تلاش بی‌شائبه آتش‌نشانان باعث شد تا حریق بدون هیچ خسارت جانی اطفا شود و خوشبختانه بیماران هم همگی به بیمارستان‌های معین منتقل شدند.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

برپایی میز خدمت وزارت بهداشت در راهپیمایی ۲۲ بهمن/ ارائه مشاوره‌های طب سنتی

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد