فیلترهای سرامیکی ریخته گری

نوارهای حفاری در اهواز تا نیمه اسفند ترمیم شود

ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: تا نیمه اسفند نوارهای حفاری شده در سطح شهر ترمیم و جبهه کاری جدید متوقف شود و شهر برای میزبانی مهمان‌های نوروزی آماده باشد.

محمد خانچی در جلسه طرح جامع فاضلاب اهواز و کارون که با حضور خیراللهی مدیر کل دفتر فنی استانداری، کرمی نژاد مدیر عامل آب و فاضلاب خوزستان، کعبی فرماندار کارون و جمعی دیگر از مسئولین در محل سالن جلسات این معاونت برگزار شد، با تاکید مجدد بر رعایت کیفیت انجام طرح و ترمیم نوار حفاری اظهار کرد: کیفیت نباید فدای تسریع در انجام پروژه شود و نظارت بر انجام پروژه باید با دقت و مستمر صورت پذیرد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، وی افزود: قریب به ۵۰ درصد از پروژه به اتمام رسیده و باید طبق برنامه جبهه کاری فعال‌تر به کار خود ادامه دهد و تا نیمه اسفند نوارهای حفاری شده در سطح شهر ترمیم و جبهه کاری جدید متوقف شود و شهر برای میزبانی مهمان‌های نوروزی آماده باشد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  پروژه‌های خورشیدی حمایتی؛فرصتی که از دست می رود

خانچی هماهنگی و همکاری دستگاه‌های اجرایی در انجام این پروژه عظیم را از الزامات انجام کامل آن برشمرد و تصریح کرد: با هماهنگی و همکاری می‌توان حلاوت و شیرینی این پروژه را برای مردم شهرهای اهواز و کارون بالا برد.

وی در پایان از شهرداری‌های دو شهر خواست با هماهنگی با آب و فاضلاب، فضای شهری را برای نوروزی در شان مردم این دو شهر آماده کنند.

انتهای

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

واگذاری ۵۰ لکوموتیو متوقف شده از طریق مزایده عمومی-تایمز

میعاد صالحی مدیرعامل راه‌آهن در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت:برای جبران غفلت‌های چند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *