فیلترهای سرامیکی ریخته گری

نوشابه‌های گران در راهند

شرکای شرکت کوکاکولا یوروپسیفیک اعلام کردند که انتظار افزایش بیشتر قیمت‌ها را دارند و هزینه‌های شیشه نیز در زمانی که این شرکت در تلاش برای فروش شیشه‌های قابل برگشت است، افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، کمبود شیشه برای شرکت‌های نوشابه‌سازی و سایر تولیدکنندگان از زمان همه‌گیری ادامه داشته و این موضوع با جنگ روسیه و اوکراین تشدید شده است و کارشناسان اظهار کردند که ما باید به منابع جایگزین عرضه نیز توجه داشته باشیم تا اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم محصولات خود را در دسترس قرار دهیم.

با این حال، این شرکت برای برنامه‌های فروش محصولات بیشتر در بطری  شیشه‌ای برنامه‌ریزی کرده که قابل بازگشت است و نگرانی درباره ضایعات را کاهش خواهد داد. شرکت کوکاکولا بطری‌های شیشه‌ای قابل برگشت را در فرانسه، اسپانیا و بلژیک عرضه کرده است که می‌توانید دفعات بیشتری از آنها استفاده کنید. این شرکت قیمت محصولات خود را در سال جاری افزایش خواهد داد.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت پپسی نیز اعلام کرد که قیمت نوشابه‌های گازدار و تنقلات خود را پس از چندین دوره افزایش قیمت در سال گذشته که به این غول نوشیدنی کمک کرد سود و درآمد سه‌ماهه چهارم را که بیش از پیش‌بینی‌های تحلیلگران بود، افزایش دهد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  کمیسیون عمران مجلس طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی را بررسیمی‌کند

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

واگذاری ۵۰ لکوموتیو متوقف شده از طریق مزایده عمومی-تایمز

میعاد صالحی مدیرعامل راه‌آهن در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت:برای جبران غفلت‌های چند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *