فیلترهای سرامیکی ریخته گری

هشدار به مسافران نوروزی درباره خرید بلیت‌های چارتری خارج از شبکه مجاز

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری انتظامی کشور با هشدار به مسافران نوروزی صنعت هوایی در خودداری از خرید بلیت چارتری به قیمت غیر مصوب از افراد سودجو، از برخورد قاطع و قانونی با افراد فرصت طلب خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محسن عقیلی با اعلام عزم جدی پلیس فرودگاه در مبارزه با افراد سودجو و فعالیت‌های غیرمجاز مرتبط با صنعت هوایی کشور اظهار داشت: با توجه به افزایش قابل توجه مسافرت های هوایی در تعطیلات نوروزی و تقاضای زیاد شهروندان برای خرید بلیت هواپیما، فعالیت افراد سودجو نیز بیشتر شده است.

وی با تاکید به لزوم حفظ هوشیاری مسافران نوروزی که با هواپیما قصد مسافرت دارند افزود: برخی افراد فرصت طلب در قالب فروش بلیت چارتری و پای پروازی، از اعتماد مسافران سوء استفاده نموده و بلیت هواپیما را با مبالغی بالاتر از قیمت مصوب به فروش می رسانند.

وی ادامه داد: با توجه به موارد اعلامی، پلیس فرودگاه با هماهنگی و همکاری مراجع قضائی، سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت‌های هواپیمایی، مقابله با این پدیده در فرودگاه‌های کشور را در دستور کار خود قرار داده ضمن ارائه هشدارهای پلیسی برای آگاه سازی مسافران و جلوگیری از ورود افراد سودجو در قالب چارترکننده به فرودگاه، درصدد ریشه کن نمودن این فعالیت غیرمجاز می باشد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  توقیف ادویه‌های شیشه‌ای در ایستگاه راه آهن

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری انتظامی کشور تصریح کرد: در این راستا همکاران سخت کوش پلیس فرودگاه بین المللی مهرآباد با اقدامات پلیسی، موفق به شناسایی و دستگیری سه نفر از این افراد سودجو شده اند که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

براساس گزارش سایت پلیس، سرهنگ عقیلی به مسافران توصیه کرد: برای تهیه بلیت هواپیما فقط به دفاتر مجاز فروش و سایت های معتبر و دارای مجوز مراجعه نمایند و از خرید بلیت از افراد متفرقه و خارج از شبکه مجاز فروش خودداری نمایند.

 انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

سوالاتی درباره حمله به اسرائیل

دیدارنیوز _ کوروش احمدی*: حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه و پاسخ ایران دارای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *