فیلترهای سرامیکی ریخته گری

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

دیدارنیوز ـ عوام‌الملک:

 

جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

حرف‌های دکتر ابراهیم در قم را خواندم. بزرگواران شهر‌های مختلف هم مثل همه جمعه‌ها و روز‌های دیگر همان حرف‌های همیشگی را زدند. در مورد دستاورد‌های خواص هم اخبار مختلف را خواندم. آخر شب هم فهمیدم امروز قرار بوده بقیه خواص‌المله‌های جدید از صندوق دربیایند. ان‌شاءااله مبارک خواص باشد. این چیز‌ها به ما عوام و رعایا مربوط نیست. ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

اینطور که خواص و بزرگواران مختلف گفته‌اند دیروز در کشور حماسه رخ داده تا بقیه خواص‌المله از صندوق دربیایند و همه عوام و رعایا هم از طرح جدید حجاب حمایت می‌کنند. قطعا راست می‌گویند. ما عوام و رعایا فقط باید تایید و حمایت کنیم.

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

خواص می‌گویند وضع عوام و رعایا مدام در حال بهتر شدن است و بقیه دنیا قرار است از ما الگو بگیرند تا وضع عوامشان را بهتر کنند. قاعدتا اینطور که خواص ما می‌گویند حال ما عوام هم مدام در حال بهتر شدن است. راست هم می‌گویند. آن‌ها می‌گویند که بهتر شده و ما عوام و رعایا هم باید بگوییم شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  افتتاح یک دبیرستان در تربت‌جام با حضور وزیر آموزش وپرورش

دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

آقای سردار این بار به رشت رفت تا باورش شود ما عوام و رعایا به جز حمایت از کارهایش برای طرح جدید حجاب کار دیگری نمی‌کنیم و با هر کاری که خواص صلاح بدانند با عوام و رعایا بکنند مخالفتی نداریم. حرف‌های تاریخی مهمی هم زد. البته چیز جدیدی نبود. خواص‌المله‌ها هم اعلام کردند مثل همه این سال‌های پربار عصر ابراهیم به دنبال صیانت کردن از ما در فضای مجازی هستند که خیلی هم خوب است. شب هم شنیدم که علیرضا و خواص‌البلدش قیمت جدید قبر در تهران را معلوم کرده اند. خیلی خبر خوبی‌ست. معلوم می‌کند خواص می‌خواهند حتی بعد از مردن ما عوام و رعایا هم از ارائه انواع خدماتشان به ما دست نکشند و قرار است تا ابد مشمول رحمت و رفاه خواص در قبال خودمان باشیم. تعهد یعنی همین! قطعا ما عوام و رعایا باید از خواصمان فقط تشکر کنیم که می‌کنیم.

سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دو فیلم از تلاش‌های مومنانه و صادقانه و خالصانه نظمیه‌ها برای طرح جدید حجاب دیدم. در یکی از آن‌ها بعد از مدت‌ها مفهوم چک افسری به تصویر کشیده می‌شد. در آن یکی هم کاربرد پتوی پلنگی در تشویق نسوان به انتخاب پوشش مدنظر خواص با میل و اراده را دیدم. در هر دو فیلم ما عوام و رعایا جز زیبایی چیزی ندیدیم. وظیفه ماست که مثل همیشه از خواص تشکر کنیم. اتفاقا این بار خواص باید از کسی هم که این فیلم‌ها را گرفته تقدیر کنند. بالاخره تماشای همین صحنه‌ها باعث می‌شود که ما عوام و رعایا خیالمان راحت بشود که خواص اصل “همینه که هست” را فراموش نمی‌کنند و در نتیجه مسیر سعادت و خوشبختی ما ادامه خواهد داشت. ما عوام و رعایا وظیفه داریم از خواصمان بابت همه این خوبی‌ها تشکر کنیم. می‌کنیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  اسکان اضطراری بیش از ۲۷۰۰ نفر در طرح‌ نوروزی ۱۴۰۲ جمعیت هلالاحمر

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

در طول روز در دلم همچنان در حال تشکر و حمایت از خواص بودم. عصر در اخبار شنیدم در مشهد سیل آمده است. نگران حال احمد، بزرگوار مشهدی و بقیه خواص مشهد و بستگان سببی و نسبی دکتر ابراهیم شدم. پیگیر بودم. آخر شب شنیدم که همه ایشان در نهایت صحت و سلامت هستند. ما عوام و رعایا هم که مهم نیستیم. باید همیشه و در همه حال دعاگوی خواص باشیم که هستیم.

پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

برای تایید و تشکر و حمایت از خواص لازم نیست که ما عوام هر روز همه اخبار را دنبال کنیم. بلکه کافی‌ست هر روز به تایید و تشکر و حمایتمان ادامه دهیم. شاید ما نفهمیم برای چه در حال تایید و تشکر و حمایت هستیم، اما قطعا خواصمان می‌فهمند. اصلا یکی از فرق‌های اصلی خواص با ما عوام و رعایا در همین شکل و اندازه فهمشان است.


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

اعطای جایزه بین‌المللی انگلستان به طرح پلازای متروی میدان جهاد-تایمز

 هادی حق‌بین با اشاره به کسب جایگاه نخست طرح پلازای متروی میدان جهاد در جایزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *