فیلترهای سرامیکی ریخته گری

هوای تهران در وضعیت «قابل قبول»/وزش باد شدید در راه تهران

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران صبح امروز (سوم فروردین‌ماه) کیفیت هوای تهران بر روی شاخص ۶۴ قرار دارد.

به گزارش ایسنا، پیش‌بینی انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبح روز چهارشنبه کیفیت هوای تهران قابل قبول و در مرز پاکی است و بر روی عدد ۶۵ قرار دارد.

همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته شاخص کیفیت هوا بر روی عدد ۶۹ قرار دارد و هوای تهران قابل قبول بود.

به گزارش ایسنا، در حالی در سومین روز از آغاز سال جدید قرار داریم که در دو روز گذشته نیز شاخص آلودگی هوای تهران قابل قول بوده است.

بنا بر پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، صبح روز چهارشنبه وزش باد مؤثر و کاهش تردد خودروها در روز تعطیل سبب برقراری وضعیت قابل‌قبول و پاک در بیشتر مناطق خواهد شد. اما افزایش تدریجی و تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده‌ها را تسهیل خواهد کرد.

وزش باد مؤثر و گاهی نسبتاً شدید همراه با شرایط ناپایدار جوی تا اواخر وقت چهارشنبه سبب کاهش غلظت ذرات معلق خواهد شد، هرچند احتمال گسیل گردوخاک در برخی مناطق مستعد وجود خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  کشف ۲ بسته انفجاری در تهران

پیش بینی های این شرکت نشان می دهد که تداوم این شرایط جوی تا صبح روز پنجشنبه، برقراری وضعیت قابل‌قبول در بیشتر مناطق را به‌دنبال خواهد داشت. رشد تدریجی ناپایداری جوی، احتمال بارش پراکنده و وزش باد نسبتاً شدید در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها را فراهم خواهد کرد، هرچند می‌تواند با گسیل گردوخاک در مناطق مستعد همراه باشد.

براساس این گزارش، شایان‌ذکر است این شرایط جوی تا شامگاه پنجشنبه ادامه خواهد یافت و کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل‌قبول در بیشتر مناطق پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

واکنش ضرغامی به خبر خروج ایران از «ایکوم» و «ایکوموس»

عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری خبرهای اخیر درباره خروج ایران از شورای بین‌المللی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *