فیلترهای سرامیکی ریخته گری

واریز مابه‌التفاوت قیمت کلزا به حساب کشاورزان خوزستانی

ایسنا/خوزستان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: مابه‌التفاوت کلزاکاران استان که محصول کلزای سال ۱۴۰۱_۱۴۰۰ آن‌ها توسط شرکت روغن‌کشی مارگارین خریداری شده بود پرداخت شد.

تورج نوروزی در گفت و گو با ایسنا در خصوص واریز مابه‌التفاوت بهای کلزا به کلزاکاران استان اظهار کرد: با پیگیری‌هایی که توسط مقام عالی وزارت، معاون وزیر در امور زراعت، رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان و مجموعه‌های ملی و استانی صورت گرفت، مابه‌تفاوت کلزاکاران استان که محصول کلزای سال ۱۴۰۱_۱۴۰۰ آن‌ها توسط شرکت روغن‌کشی مارگارین خریداری شده بود پرداخت شد.

وی افزود: ۲۲ هزار و ۱۶۰ تن کلزا توسط شرکت مارگارین از کلزاکاران استان به قیمت هر کیلوگرم ۱۵ هزار تومان به علاوه ۸ هزار و۵۰۰ تومان مابه‌التفاوت که وزیر اعلام کرده بود خریداری شد که مابه التفاوت آن واریز نشده بود و این مابه تفاوت در حال حاضر پرداخت شده است.

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی خوزستان در خصوص مبلغ مابه‌التفاوت که به کلزاکاران استان پرداخت شده است، تصریح کرد: کل مبلغ مابه‌التفاوت پرداخت‌شده توسط شرکت مارگارین ۱۸۸ میلیارد و ۴۰۴ میلیون تومان است که به حساب بیش از ۴ هزار کشاورز کلزاکار استان واریز شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  دولت سیزدهم برای خنثی کردن "تحریم" به‌عنوان مهم‌ترین اسلحهدشمن قدم بر می‌دارد

انتهای پیام

الماس تراشکاری

Check Also

۸ خط تولید ناوگان حمل ونقلی بتن در کشور راه اندازی شد-تایمز

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران تامین ونوسازی ناوگان حمل ونقل جاده‌ای یکی از اصلی‌ترین نیاز‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *