آخرین خبرها

واریز مابه‌التفاوت قیمت کلزا به حساب کشاورزان خوزستانی

ایسنا/خوزستان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: مابه‌التفاوت کلزاکاران استان که محصول کلزای سال ۱۴۰۱_۱۴۰۰ آن‌ها توسط شرکت روغن‌کشی مارگارین خریداری شده بود پرداخت شد.

تورج نوروزی در گفت و گو با ایسنا در خصوص واریز مابه‌التفاوت بهای کلزا به کلزاکاران استان اظهار کرد: با پیگیری‌هایی که توسط مقام عالی وزارت، معاون وزیر در امور زراعت، رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان و مجموعه‌های ملی و استانی صورت گرفت، مابه‌تفاوت کلزاکاران استان که محصول کلزای سال ۱۴۰۱_۱۴۰۰ آن‌ها توسط شرکت روغن‌کشی مارگارین خریداری شده بود پرداخت شد.

وی افزود: ۲۲ هزار و ۱۶۰ تن کلزا توسط شرکت مارگارین از کلزاکاران استان به قیمت هر کیلوگرم ۱۵ هزار تومان به علاوه ۸ هزار و۵۰۰ تومان مابه‌التفاوت که وزیر اعلام کرده بود خریداری شد که مابه التفاوت آن واریز نشده بود و این مابه تفاوت در حال حاضر پرداخت شده است.

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی خوزستان در خصوص مبلغ مابه‌التفاوت که به کلزاکاران استان پرداخت شده است، تصریح کرد: کل مبلغ مابه‌التفاوت پرداخت‌شده توسط شرکت مارگارین ۱۸۸ میلیارد و ۴۰۴ میلیون تومان است که به حساب بیش از ۴ هزار کشاورز کلزاکار استان واریز شده است.

انتهای پیام

درباره‌ی حسین محبی

با سلام خدمت کاربران عزیز بنده حسین محبی هستم در موضوعات مختلف باالاخص علوم انسانی مطلب می نویسم و درباره مسئل روز که مبتلابه عموم هست نوشته هایی که مفید باشد هم بازنشر می نمایم. نمونه مقالات تخصصی

حتما ببینید

ایران با یک کشور جدید توافق تجارت ترجیحی امضا می‌کند؟

پس از نهایی شدن عضویت ایران در چند گروه بین المللی و پیگیری سیاست‌های دوجانبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *