فیلترهای سرامیکی ریخته گری

وحیدی: چهل کمپ در خوی ایجاد شده است

وحیدی: چهل کمپ در خوی ایجاد شده است

وزیر کشور حجم کمک‌رسانی‌ها به مردم زلزله‌زدگان خوی را قابل توجه دانست و گفت: بیش از بیست هزار چادر توزیع شده است و چهل کمپ ایجاد شده است و وسایل گرمایش اعم از برقی و نفتی تهیه و توزیع شده است.

به گزارش ایسنا، احمد وحیدی در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست هیئت دولت درباره روند کمک‌رسانی به زلزله زدگان خوی گفت: از ساعات اولیه کار کمک رسانی انجام شد و در چند ساعت مشکلات در حوزه برق، گاز ، تلفن و ارتباطات برطرف شد. و بعد چادر توزیع شد تقریبا بیش از بیست هزار چادر توزیع شده است و چهل کمپ ایجاد شده است و وسایل گرمایش اعم از برقی و نفتی تهیه و توزیع شده است و بحث غذارسانی را شروع کردیم هر چند که ارایه غذای گرم در پروتکل‌ها نیست، اما این کار را هم شروع کردیم.

وزیر کشور تصریح کرد: حجم کمک‌رسانی‌های فراوانی انجام شده است و بنیاد مسکن، هلال احمر، سپاه، ارتش، فراجا، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی با محوریت استاندار وارد صحنه شدند. همه مسوولان در منطقه بودند و کمک رسانی با شدت ادامه دارد، چون زلزله چند بار آمده بود، تعدادی از مردم نگران بودند که به خانه های خودشان برگردند و قرار شد به آنها هم کمک‌رسانی شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  حمله مسلحانه در فلوریدا ۳ قربانی گرفت

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

محصولات کشاورزی آب‌بر حوضه آبریز ارومیه در اسرع وقت حذف خواهند شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز ، صبح امروز مراسم افتتاح هماهنگ ۶۷ پروژه محیط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد