سه شنبه , ۸ فروردین ۱۴۰۲

وحیدی: چهل کمپ در خوی ایجاد شده است

وحیدی: چهل کمپ در خوی ایجاد شده است

وزیر کشور حجم کمک‌رسانی‌ها به مردم زلزله‌زدگان خوی را قابل توجه دانست و گفت: بیش از بیست هزار چادر توزیع شده است و چهل کمپ ایجاد شده است و وسایل گرمایش اعم از برقی و نفتی تهیه و توزیع شده است.

به گزارش ایسنا، احمد وحیدی در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست هیئت دولت درباره روند کمک‌رسانی به زلزله زدگان خوی گفت: از ساعات اولیه کار کمک رسانی انجام شد و در چند ساعت مشکلات در حوزه برق، گاز ، تلفن و ارتباطات برطرف شد. و بعد چادر توزیع شد تقریبا بیش از بیست هزار چادر توزیع شده است و چهل کمپ ایجاد شده است و وسایل گرمایش اعم از برقی و نفتی تهیه و توزیع شده است و بحث غذارسانی را شروع کردیم هر چند که ارایه غذای گرم در پروتکل‌ها نیست، اما این کار را هم شروع کردیم.

وزیر کشور تصریح کرد: حجم کمک‌رسانی‌های فراوانی انجام شده است و بنیاد مسکن، هلال احمر، سپاه، ارتش، فراجا، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی با محوریت استاندار وارد صحنه شدند. همه مسوولان در منطقه بودند و کمک رسانی با شدت ادامه دارد، چون زلزله چند بار آمده بود، تعدادی از مردم نگران بودند که به خانه های خودشان برگردند و قرار شد به آنها هم کمک‌رسانی شود.

انتهای پیام

حتما ببینید

توزیع ۵۷ هزار بسته معیشتی ‌در مناطق کم‌برخوردار کشور در قالب پویش «هلال‌رحمت»

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: در قالب طرح هلال رحمت که به مناسبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *