فیلترهای سرامیکی ریخته گری

پروژه انقلابی والیبال بلغارستان برای رسیدن به المپیک

به گزارش خبرگزاری تایمز، فدراسیون والیبال بلغارستان برای نخستین بار قصد دارد قراردادی بلند مدت به بازیکنان تیم‌های ملی زنان و مردان این کشور پیشنهاد دهد تا در نهایت سهمیه المپیک ۲۰۲۸ لس‌آنجلس برای بلغارها به دست آید.

لیوبو گانف، رئیس فدراسیون والیبال بلغارستان در مورد طرح جدید و انقلابی خود گفت: به گروهی ۲۵ نفره از بازیکنان، قراردادی ۵ ساله پیشنهاد خواهیم کرد تا سرمربی تیم ملی مطمئن باشد که در فصل‌ بازی‌های بین‌المللی ۲۵ بازیکن را تمام و کمال در اختیار دارد.

رئیس فدراسیون والیبال بلغارستان ادامه داد: ما نیز موظف خواهیم بود تا همه امکانات مورد نیاز کادر فنی و بازیکنان را از تجهیزات ورزشی گرفته تا بیمه مهیا کنیم. اگر بازیکنی در این دوره مصدوم شد از حمایت کامل فدراسیون برخوردار است و هزینه‌های درمان و ریکاوری او پرداخت خواهد شد.

گانف گفت: در این شرایط، کادر فنی و بازیکنان تیم ملی بلغارستان باید صریحاً و صددرصد برای شرکت در همه مسابقات پیش رو آماده بوده و هدف نهایی آنها کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۸ باشد. اگر بازیکنی می‌خواهد یک سال از تیم ملی دور باشد و در کنار همسر خود استراحت کند، جایی در پروژه ما ندارد. طرح ما پیچیده است ولی تلاشی جدی برای کسب سهمیه المپیک خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  واکنش سفیر ایران در پرتغال به مطلب توهین‌آمیز باشگاهاسپورتینگ علیه طارمی

انتهای پیام/

 

الماس تراشکاری

Check Also

ابوالفضل شمسی پور و رضا افشار به دیدار فینال راه یافتند-تایمز

مسابقات ۳ وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز در شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *