فیلترهای سرامیکی ریخته گری

پلمب ۱۸۶ مرکز متخلف بهداشتی توسط بازرسان بهداشت محیط کشور

در پنجمین روز برنامه سلامت نوروزی ۳۱ هزار و ۲۱۵ مورد بازرسی انجام که به پلمب ۱۸۶ مرکز متخلف بهداشتی منجر شد.

به گزارش ایسنا در پنجمین روز برنامه سلامت نوروزی تعداد موارد متخلف بهداشتی معرفی به مراجع قضایی ۱۰۶۸ مورد، تعداد موارد متخلف بهداشتی پلمب شده ۱۸۶ مورد است.  تعداد مراکز اقامتی بازدید شده نیز ۷۱۸  است که ۱۸ مورد این مراکز به مراجع قضایی معرفی و پنج مورد پلمب شدند.

تعداد مراکز بین راهی بازدید شده نیز  ۱۳۷۴ مورد بوده که ۸۹ مورد به مراجع قضایی معرفی و ۷ مورد هم پلمب شدند. تعداد ۲۱۳۲ مورد بازرسی به‌صورت مشترک با سازمان ها و ادارات و مراجع قضایی انجام شده است.

در روز چهارم برنامه ۲۷ هزار و ۴۴ کیلوگرم مواد غذایی غیر بهداشتی معدوم و ۱۱ هزار و ۱۲۶ مورد کلر سنجی از سامانه های آبرسانی و ۱۵ هزار ۱۴۲ مورد نیز سنجش پرتابل از سطوح و مواد غذایی سنجش انجام شده است.

بر اساس «گزارش تجمیعی ارایه شده  تا امروز» بازرسی های انجام شده ۱۷۸ هزار و ۴۲۵ مورد، موارد متخلف بهداشتی معرفی شده به مراجع قضایی تا امروز ۶۹۰۳ مورد، موارد متخلف بهداشتی پلمب شده تا امروز ۱۲۶۶ مورد، تعداد مراکز اقامتی بازرسی شده تا امروز ۳۲۳۳ مورد، تعداد موارد متخلف بهداشتی مراکز اقامتی معرفی شده به مراجع قضایی ۱۱۷ مورد و تعداد موارد متخلف بهداشتی مراکز اقامتی پلمب شده تا امروز ۳۶ مورد  بوده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - بلایی که چاقی سر قلب شما می آورد

بر اساس اعلام وزارت بهداشت تعداد مراکز بین راهی بازرسی شده تا امروز ۶۲۰۵ مورد، تعداد موارد متخلف بهداشتی مراکز بین راهی معرفی شده به مراجع قضایی ۳۷۳ مورد، تعداد موارد متخلف بهداشتی مراکز بین راهی پلمب شده  ۵۲ مورد، تعداد بازرسی های مشترک با سایر سازمان ها تا امروز ۱۶ هزار و ۵۷ مورد، مقدار مواد غذایی غیر بهداشتی معدوم شده۱۶۹ هزار و ۱۵ کیلو گرم، تعداد موارد کلر سنجی انجام شده تا امروز ۷۶ هزار و ۷۷۱ مورد و تعداد موارد سنجش پرتابل۶۹ هزار و ۱۵۳ مورد گزارش شده است.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

آبله مرغان، بیماری شایع اولین فصل سال است-تایمز

مسعود مردانی با بیان اینکه اینکه احتمال ابتلا به آبله مرغان در فصل بهار افزایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *