فیلترهای سرامیکی ریخته گری

چند تیم با مربیان ایرانی در مسابقات جهانی کشتی شرکت می‌کنند؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز، مسابقات کشتی قهرمانی جهان ۲۰۲۳ از بیست‌وپنجم شهریور ماه با کشتی آزاد در بلگراد آغاز شده و روز دوم مهر ماه با کشتی فرنگی به پایان خواهد رسید.

در حالی که سال گذشته یک ایرانی (علی ارسلان) یکی از چهار مدال طلای تیم میزبان را در صربستان به دست آورد و او امسال هم یکی از امیدهای صرب‌ها برای کسب مدال است، این بار چندین تیم خارجی با مربیان ایرانی در آخرین مسابقه جهانیِ پیش از المپیک شرکت خواهند کرد.

تیم ترکمنستان که مدیریت تیم‌های ملی آزاد و فرنگی خود را به رضا یزدانی دارنده دو نشان طلا و دو برنز جهان سپرده است، با هادی حبیبی و مهدی علیاری در دو رشته آزاد و فرنگی در بلگراد حضور خواهد داشت. تیم آزاد ترکمنستان با شش کشتی‌گیر و تیم فرنگی‌شان نیز با شش کشتی‌گیر در مسابقات جهانی شرکت می‌کنند و امیدوار هستند که بتوانند سهمیه المپیک بگیرند.

هر دو تیم آخرین کمپ آماده‌سازی خود پیش از اعزام به بلگراد را در ایران برپا کردند. شاگردان مهدی علیاری در خانه کشتی اردوی مشترکی با تیم ملی فرنگی ایران داشتند و طی روزهای آینده عازم عشق‌آباد شده و از آنجا به بلگراد خواهند رفت. تیم کشتی آزاد ترکمنستان نیز در ساری اردوی آماده‌سازی خود را برپا کرده است و از ایران مستقیماً عازم صربستان خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - بمب نقل‌وانتقالات استقلال رسماً در تیم سرخ ها منفجرشد

این تیم با هدایت مربیان ایران در بازی‌های آسیایی هم نمایندگانی دارد.

هدایت تیم ملی آزاد تاجیکستان را نیز در مسابقات جهانی، عباس حاج‌کناری دارنده دو مدال طلا و نقره جهان برعهده خواهد داشت. او اما تاجیک‌ها را در سفر به هانگژو همراهی نمی‌کند.

همچنین کمیل قاسمی قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن که به تازگی مدال طلایش را با سال‌ها تأخیر در پی مثبت شدن دوپینگ نفرات اول و دوم سنگین وزن آن مسابقات دریافت کرد، هدایت تیم ملی کامبوج را در مسابقات جهانی و نیز بازی‌های آسیایی برعهده دارد. تیم کمیل قاسمی با یک کشتی‌گیر به بلگراد سفر می‌کند.

امیر توکلیان نایب قهرمان پیشین جهان و مربی سابق تیم ملی ایران هم در حال حاضر با کشتی هندوستان همکاری دارد و یکی از شاگردانش در بلگراد کشتی خواهد گرفت، اما او به دلیل همکاری با آکادمی کشتی هند، عازم بلگراد نخواهد شد.

انتهای پیام/

الماس تراشکاری

Check Also

پرسپولیس تیم سوم آسیا شد-تایمز

وبسایت فوتبال دیتابیس یکی از معدود پایگاه‌های داده‌پردازی فوتبال است که مسابقات باشگاهی آسیا را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *