فیلترهای سرامیکی ریخته گری

چهارمحال و بختیاری ویترینی از زیبایی‌های طبیعی است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز


به گزارش خبرنگار مهر، عزت‌الله ضرغامی امروز پنجشنبه در کارگروه گردشگری چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: دولت سیزدهم تلاش‌های بسیاری کرده است و تلاشی که دشمن برای نادیده گرفتن خدمات این دولت انجام داده بی‌سابقه بوده است.

وی افزود: انصاف و عدالت در انعکاس اقدامات دولت سیزدهم دیده نمی‌شود.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ادامه داد: در مسیری که از اصفهان به سمت شهرکرد آمدم هیچ تابلو یا اعلانی که مناطق گردشگری چهارمحال و بختیاری را نشان دهد ندیدم، باید ظرفیت‌های استان را به گردشگران معرفی کنیم.

ضرغامی عنوان کرد: با وزیر راه و شهرسازی توافق شده است تا در قالب تابلوها و بیلبردهای تبلیغاتی ظرفیت‌ها و مناطق گردشگری را به نمایش بگذاریم.

وی خاطرنشان کرد: در گردشگری ظرفیت‌های بالایی داریم، ۳۰ میز گردشگری در کشور راه‌اندازی شده است که همگی در حد استانداردهای جهانی هستند.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اضافه کرد: چهارمحال و بختیاری ویترینی از زیبایی‌های طبیعی است و می‌تواند در حوزه گردشگری به خوبی عمل کند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  پیک دیگری از سفر در روزهای آخر بهار - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز

ضرغامی بیان کرد: باید زیرساخت‌های گردشگری در کشور توسعه پیدا کند و خوشبختانه دولت سیزدهم به حوزه گردشگری عنایت ویژه‌ای دارد، سرمایه‌گذاری در این زمینه نکته بسیار مهمی است و باید آنان برای سرمایه‌گذاری ترغیب شوند.

وی تاکید کرد: سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری می‌تواند بسیار سودآور باشد و این مهم باید برای سرمایه‌گذار توضیح داده شود، باید آنان تشویق شوند و وظیفه دولت رفع مشکلات پیش روی آن‌ها است، موانع مشارکت باید برداشته شود و این وظیفه وزارتخانه‌ها و هیأت دولت است.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تصریح کرد: مشارکت مردم باید رشد کند، این مشارکت به مرور تثبیت می‌شود.

ضرغامی افزود: بسیاری از سرمایه‌گذاران نیازی به تسهیلات و کمک‌های مالی ندارند تنها خواسته آنان رفع موانع و مشکلات است.


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

کلنگ زنی ۲ پروژه مهم گردشگری گلستان در روز عید غدیر – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز

محمدجواد ساوری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از کلنگ زنی دو پروژه در روز عید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *