فیلترهای سرامیکی ریخته گری

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| شکست سنگین مرد یخی در صربستان/ عدم صعود گرایی، علیزاده و محمدی به نیمه‌نهایی + فیلم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز، مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در روز سوم با مبارزه کشتی‌‌گیران سه وزن ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم در سالن اشتارک آره‌نای بلگراد دنبال می‌شود. ایمان محمدی، محمدرضا گرایی و ناصر علیزاده نمایندگان ایران هستند که امروز (اول مهر) به مصاف حریفان می‌روند.

تیم ملی کشتی فرنگی ایران از چهار وزن اول مسابقات جهانی با امین میرزازاده در ۱۳۰ کیلو، علیرضا مُهمدی در ۸۲ کیلو و پویا دادمرز در ۵۵ کیلوگرم به ترتیب صاحب سه مدال طلا، نقره و برنز شد و امشب نیز در سه وزن دوم با مهدی محسن‌نژاد در ۶۰ کیلو و محمدهادی ساروی در ۹۷ کیلوگرم شانس کسب دو مدال برنز را خواهد داشت.

وزن ۸۷ کیلوگرم:

ناصر علیزاده اولین کشتی‌گیر ایرانی بود که در روز سوم روی تشک آمد و در مصاف با پاکالدیسی از یونان با نتیجه ۶-۴ به برتری رسید. در حالی که نتیجه ۴-۴ به سود علیزاده شده بود درخواست چلنج کشتی‌گیر یونانی، نتیجه را دوباره ۴-۳به سود او کرد اما علیزاده خیلی زود با کمرگیری فن اجرا کرد اما چلنج دوباره نتیجه را باز هم به سود یونانی کرد علیزاده که کشتی‌گیر برتر این مسابقه بود این مبارزه را ۶_۴ به سود خود تمام کرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  پرسپولیس ۲ - آلومینیوم ۳/ وداع سرخ‌ها از جام حذفی با شکستبرابر شاگردان رحمتی

.

ناصر علیزاده که به سختی از سد حریف یونانی گذشته بود، در مبارزه بعدی‌اش مقابل کشتی‌گیر لهستانی قرار گرفت و با نتیجه ۴-۴ پیروز شد.

.

 ناصر علیزاده در یک‌چهارم وزن ۸۷ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان مقابل نورسلطان تورسینوف از قزاقستان با نتیجه ۹ بر ۴ شکست خورد و از رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی بازماند.

وزن ۶۷کیلوگرم:

محمدرضا گرایی، قهرمان المپیک ۲۰۲۰ توکیو که سال گذشته بلگراد را با نقره ترک کرده بود اولین مبارزه‌اش را مقابل آتابایف ازبکستانی برگزار کرد. او در وقت اول ۶ بر صفر از حریف پیش افتاد اما در وقت دوم سه امتیاز از دست داد تا این مسابقه ۶-۳ به سود نماینده ایران تمام شود.

.

بعد از پیروزی اورتا سانچز کوبایی، محمدرضا گرایی مقابل سوگابه ژاپنی قرار گرفت و در وقت اول ۷ امتیاز از دست داد اما در وقت دوم باز هم اسیر باراندازهای حریف شده و ۱۵ ـ ۶ عقب افتاد. کادر فنی تیم ملی که اعتقاد داشت کشتی‌گیر ژاپنی از پا استفاده کرده درخواست چلنج داد که مورد قبول واقع شد و نتیجه ۸ ـ ۷ به سود گرایی شد و کشتی‌گیر ژاپنی در خاکش نشست و جمع امتیازاتش را به ۱۰ رساند. این کشتی فوق العاده حساس در نهایت ۱۱ بر ۱۰ به سود گرایی تمام شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - اشتباه نکنید! پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی دارد/ زدن۴ گل در اصفهان، کار را در تهران خراب کرد/ چرا یک مهاجم باید از زمیناخراج شود؟

.

بعد از کشتی سنگین محمدرضا گرایی با حریف ژاپنی، او در یک چهارم نهایی مقابل حسرت جعفروف آذربایجانی قرار گرفت و با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد و از صعود به نیمه‌نهایی بازماند.

.

وزن ۶۳ کیلوگرم

ایمان محمدی در حالی که ۲ – صفر مقابل حریف صربستانی خود در وقت اول پیش افتاده بود، در میان تشویق تماشاگران صربی، بعد از اخطار کم کاری، کشتی‌گیر صربستانی نبض مبارزه را به دست گرفت و ۱۲-۲ به پیروزی رسید.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

افشین هادی‌چگینی رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی شد-تایمز

 مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی به ریاست سیدمحمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *