فیلترهای سرامیکی ریخته گری

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| میرزازاده، دادمرزی و مهمدی به نیمه‌نهایی راه یافتند/ شکست محمدعلی گرایی در دور دوم+ فیلم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز، مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز (۳۰ شهریور، به وقت محلی) در سالن اشتارک آره‌نای بلگراد آغاز شد.

این رقابت‌ها در روز اول با چهار وزن ۵۵، ۷۷، ۸۲ و ۱۳۰ کیلوگرم پیگیری می‌شود. پویا دادمرز، محمدعلی گرایی، علیرضا مُهمدی و امین میرزازاده نمایندگان ایران در این اوزان هستند.

وزن ۷۷ کیلوگرم:

محمدعلی گرایی در مصاف با آدلت تیولیوبایف روس درحالیکه کشتی‌گیر برتر مسابقه بود دو صفر به پیروزی رسید. حریف بعدی او کوزاکا از ژاپن است.

 

.

وی در دور دوم کوزاکای ژاپنی را در پیش داشت که حریف بسیار سختی بود و پنج -پنج مغلوب شد.

 

.

 

وزن ۱۳۰ کیلوگرم:

میرزازاده به نیمه‌نهایی راه یافت

 امین میرزازاده در دور اول وزن ۱۳۰ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان مقابل ادوارد سوقومونیان از برزیل با نتیجه ۹ بر صفر به برتری رسید و راهی یک‌هشتم شد.
 

 

.

 

بعد از پیروزی ۷بر ۲ رضا کایالپ مقابل محمد از مصر، امین میرزازاده به مصاف ویشنویتسکی از اوکراین رفت و دو بر یک به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - پیشکسوت استقلال به سیم آخر زد | طعنه های آبدار حسنروشن به ساپینتو

 

.

 

امین میرزازاده که یکی از شانس‌های تیم ملی فرنگی برای فینالیست شدن است، در یک چهارم نهایی مقابل فریدریکاس از لیتوانی را یک-یک از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی سنگین وزن رسید.

 

.

 

وزن ۸۲ کیلوگرم:

مُهمدی به نیمه‌نهایی راه پیدا کرد

 علیرضا مُهمدی پس از استراحت در دور اول، در یک‌هشتم نهایی وزن ۸۲ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان مقابل کوواسویچ از صربستان با نتیجه ۸ بر صفر به برتری رسید و راهی یک‌چهارم شد.

 

.

 

علیرضا مُهمدی در یک چهارم نهایی مقابل فیلچاکوف کشتی‌گیر عنوان دار اوکراینی قرار گرفت و درحالیکه با اخطار کم کاری در وقت اول یک صفر پیش افتاده بود در وقت دوم حریف روی اخطار کم کاری حریف سه امتیاز گرفت و نتیجه را ۴ بر یک به سود خود کرد. کشتی گیر جوان ایذه ای که مبارزه بسیار خوبی مقابل حریف عنوان دارش داشت همین نتیجه را تا پایان حفظ کرد و به نیمه نهایی ۸۲  کیلوگرم رسید.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - از من بهتر هم در لیست قلعه نویی نیست/ می دانستمباید چند سال زحمت بکشم

 

.

 

وزن ۵۵ کیلوگرم:

پویا دادمرز به نیمه‌نهایی رسید

پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول، در یک‌هشتم وزن ۵۵ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان مقابل سابولس لوسونس از صربستان با نتیجه ۸ بر صفر به برتری رسید و راهی یک‌چهارم شد.

 

.

پویا دادمرز در مصاف با اوزون که حریف بسیار سختی از ترکیه بود، در وقت اول یک امتیاز از کم کاری حریف گرفت اما در خاک نتوانست امتیاز بگیرد. در وقت دوم درخواست چلنج از سوی مربیان ایران  نتیجه را سه بر صفر به سود دادمرز کرد و این نتیجه تا پایان حفظ شد. نماینده ۵۵ کیلوگرم ایران با این برد به نیمه نهایی مسابقات رسید.

 

.

 

انتهای پیام/

 

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

افشین هادی‌چگینی رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی شد-تایمز

 مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی به ریاست سیدمحمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *