فیلترهای سرامیکی ریخته گری

کشف ۵۹۵ تن انواع مخدر در کشور/ جلوگیری از ورود موادمخدر به کشور با اقدامات دیپلماتیک

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فراجا از کشف ۵۹۵ تن انواع مخدر در کشور از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار مجید کریمی در حاشیه همایش روسا و فرماندهان پلیس مبارزه با موادمخدر فراجا که صبح امروز در با حضور فرمانده کل انتظامی کشور در ستاد فراجا برگزار شد، به تشریح برخی از دستاوردهای پلیس مبارزه با مخوادمخدر در سال جاری پرداخت و گفت: از ابتدای سال تاکنون ۵۹۵ تن انواع موادمخدر کشف و ضبط شده است که مخدر تریاک همچنان در صدر این کشفیات قرار دارد و درصد قابل توجهی نیز در حاشیه مرزها بوده است.

وی با بیان اینکه درحال حاضر مهم‌ترین دغدغه و نگرانی ما در حوزه مبارزه با مواد مخدر تولید انبوه مخدر شیشه در کشور افغانستان است، گفت: به تازگی بیش از ۲۷۰۰ تن مخدر شیشه در افغانستان شناسایی و کشف شده است.

کریمی با بیان اینکه امیدواریم حاکمان افغانستان به این موضوع حساسیت نشان دهند و جلوی تولید بیشتر ماده مخدر شیشه را بگیرند، گفت: یکی از دستور کارهای جدی پلیس مبارزه با مواد مخدر اقدامات دیپلماتیک و رایزنی با کشورهای دیگر است تا جلوی ورود مواد مخدر به کشور گرفته شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  بیش از 1800 عضو هیات علمی در وزارت بهداشت جذبمی‌شوند

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فراجا با تاکید بر اینکه جلب رضایت مردم اولویت اصلی پلیس مبارزه با مواد مخدر است، گفت: درست است کشف مواد مخدر مهم است اما اگر مردم در خیابان‌ها معتاد متجاهر را ببینند فکر می‌کند که اقدامات پلیس بی‌فایده و بی‌اثر بوده است.

در همین زمینه بخوانید:‌

تاکید رادان بر مبارزه جدی با موادمخدر/تاثیر ساماندهی معتادان متجاهر در کاهش سرقت

به گفته وی ایجاد ظرفیت‌ها در سراسر کشور و داشتن برنامه صیانت بعد از خروج معتادان دو امر مهمی است که پلیس مبارزه با مواد مخدر آن را پیگیری می‌کند.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

یک نمایشنامه غافلگیرکننده | دیدار نیوز

دیدارنیوز: مترجم نمایشنامه «با هم و جداجدا» هدف از ترجمه این اثر را معرفی فرانسواز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *