فیلترهای سرامیکی ریخته گری

کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ رد شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تایمز، رسیدگی به گزارش شور اول کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه ۲۱ آذر ماه) قرار داشت.

در ابتدای این جلسه رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۳ گزارش کمیسیون متبوعش را قرائت کرد و پس از آن موافقان و مخالفان کلیات لایحه بودجه نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

پس از آن این موضوع به رأی گذاشته شد که وکلای ملت با اکثریت آرا با کلیات لایحه بودجه مخالفت کردند . این رای گیری با آرای ۹۱ موافق ۱۲۷ مخالف ۱۰ ممتنع از جمع ۲۳۵ نماینده حاضر در صحن انجام شد. 

لازم به ذکر است که اعضای کمیسیون تلفیق در جلسه روز گذشته خود با کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ با اکثریت آرا موافقت کرده‌بودند.

به گزارش تایمز، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور روز سه‌شنبه (۱۴ آذر ماه) با حضور در جلسه علنی، لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ را تقدیم مجلس کرد و به دفاع از لایحه پرداخت پس از آن هیئت رئیسه لایحه بودجه را به کمیسیون تلفیق ارجاع کرد که اعضای کمسیون به مدت ۵ روز با دعوت از وزرا و مسئولان دولتی لایحه بودجه را مورد ارزیابی قرار داده و گزارش خود را جهت بررسی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه کرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  مخالفت کمیسیون اجتماعی با لایحه دولت/حمایت مجلس از اشتغالنیروی داخلی

حالا با رد کلیات بودجه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی؛  دولت ۷ روز فرصت دارد تا لایحه ارجاع شده از سوی مجلس را اصلاح کرده و مجددا تقدیم کند.

انتهای‌پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

ثبت بزرگترین حمله پهپادی در تاریخ به دست قدرتمند سپاه پاسداران/ تنبیه صهیونیست‌ها تکمیل شد-تایمز

چند روزی بود که همه از آن حرف می‌زدیم و منتظر اقدام عملی و منطقی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *